Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaké hry z PSX?


Dupenka

Recommended Posts

Nazdar

Nemám co už hrát na psp, projel jsem všechny topicy o nej hrách atd.

Potřeboval bych poradit co si mám zahrát.

Tohle jsem už hrál:

Patapon 1,2 , všechny gta, Loco Roco 1,2, MidnightCarneval , Transport Tycoon, Fifa 10, Army of Two, všechny lego hry, Assassin, F1 09, LittleBig Planet, Motorstorm, Rock band, Tony Hawk P8 a Underground, všechny NFS, PixelJunk Monster Deluxe, Space Invaders Extreme, Commander, The Simpsons, N+, Chessmaster, 7wonders, GoW, Juiced, všechny Virtual Tennis, Chili con Carnage, Gran turismo, Echochrome, Star wars unleshed, Luxor, Sims, Killzone, Pes 09, MTX Mototrax, Burnouty, Socom, COD, MOH, SBK 08, Sonic, NHL 07, Worms, Ace Combat, SSX on tour, Lemmings, Buzz, Pokemon a další hry přes emulátory

-nemám rád hry s japonskou grafikou

-uvítám jakýkoliv nápad co bych si mohl:psp:

EDIT: zapomněl jsem ještě připsat Sillent Hill, WipEout Pulse, Free running a Tekkena

EDIT:JAKÉ HRY Z PSX BYCH SI MĚL ZAHRÁT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar

Nemám co už hrát na psp, projel jsem všechny topicy o nej hrách atd.

Potřeboval bych poradit co si mám zahrát.

Tohle jsem už hrál:

Patapon 1,2 , všechny gta, Loco Roco 1,2, MidnightCarneval , Transport Tycoon, Fifa 10, Army of Two, všechny lego hry, Assassin, F1 09, LittleBig Planet, Motorstorm, Rock band, Tony Hawk P8 a Underground, všechny NFS, PixelJunk Monster Deluxe, Space Invaders Extreme, Commander, The Simpsons, N+, Chessmaster, 7wonders, GoW, Juiced, všechny Virtual Tennis, Chili con Carnage, Gran turismo, Echochrome, Star wars unleshed, Luxor, Sims, Killzone, Pes 09, MTX Mototrax, Burnouty, Socom, COD, MOH, SBK 08, Sonic, NHL 07, Worms, Ace Combat, SSX on tour, Lemmings, Buzz, Pokemon a další hry přes emulátory

-nemám rád hry s japonskou grafikou

-uvítám jakýkoliv nápad co bych si mohl:psp:

Určitě si zahraj Ghost ridera, Ape academy 1 a 2 (kvůli možnosti hraní až 4 hráčů na jednom PSP - jinak je to pro 3 letý děti :cheesygrin: ) a nevidím tam napsanýho Tekkena! Nejzákladnější hra!!! Potom doporučuji WipEout Pulse a další supr hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně větší pořídím, ale koílik průměrně zabere hra?
700 mb asi

zahraj si monster hunter freedom unite dost dobra hra

Podle mě je teda 700MB moc...

Gamer: Velikosti her se opravdu velice liší... Některá má třeba 1.7GB a druhá zase 200MB. Ale pokud to nevíš, je tu možnost skoro každou hru zmenšit tzn. RIP. Prostě se ze hry odeberou nepodstatné věci (např. jazyky, některá videa atd.) Můžeš si to ripnout sám (návod tady na fóru určitě najdeš) nebo v download sekci najdeš hafo ripnutejch her. Takže, pokud by jsi se rozhodl pro ripy tak na 1GB paměťovku narveš skoro všechny hru co tu na fóru jsou (už jenom kvůli tomu, že ripy vetšinou mají max. 800MB). Ale pokud by jsi chtěl mít v PSP např. videa, muziku nebo více her tak též doporučuji alespoň 4GB paměťovku (na ní se ti vejde cca. tak 5 her)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, tohle mě přesně zajímalo. RIP znám, mám plno v PC. Takže na nějakou plnou dělovku si sotva vystačim s 2GB. Njn koupim nějakou pořádnou kartu. Máte vyzkoušený jak to běhá z adaptérů a nich třeba SD? Nebo MSD ale třeba od jiný znažky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, tohle mě přesně zajímalo. RIP znám, mám plno v PC. Takže na nějakou plnou dělovku si sotva vystačim s 2GB. Njn koupim nějakou pořádnou kartu. Máte vyzkoušený jak to běhá z adaptérů a nich třeba SD? Nebo MSD ale třeba od jiný znažky?

Já mám MSD s adptérem a jede skvěle už dva roky... Tenkrát jsem za ni dal sice 2,5 litru ale jak říkám za celý dva roky nebyl jediný problém.

BTW: pokud chceš někomu poděkovat používej tlačítko THANKS (vpravo dole u příspěvku) :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To děkování, jak to vlasně funguje a k čemu jsou credits? Tohle jěště neznám, pohybuju se na rc foru, ale tam to takto není....

Thanks slouží proto aby jsi zbytečně nepsal další post o tom že mu děkuješ.

Credity tu máš na to aby sis mohl v sekci Obchody s credity objednat avatar, nějaký referát a nebo ho vyměníš za credity na czshare atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Thanks slouží proto aby jsi zbytečně nepsal další post o tom že mu děkuješ.

Credity tu máš na to aby sis mohl v sekci Obchody s credity objednat avatar, nějaký referát a nebo ho vyměníš za credity na czshare atd.

Gamer: a ještě credits slouží k tomu, že až tu nenajdeš nějakou hru, napíšeš do dané sekce a třeba za 300 credits ti jí někdo uploaduje atd. nebo prostě až ti někdo hodně pomůže tak se mu tímhle způsobem můžeš odměnit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu