Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

xbox 360 připojen přes HDMI - jak vyřešit zvuk?


Zavorka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Zdravím mám problém s xboxem připojil sem xbox do televize samsung LCD model teď z hlavy nevím přes HDMI kabel a vše fungovalo OK. Pak přes ten samý kabel jsem připojil xbox na Panasonic VIERA TX-L32U2E a obraz šel ale zvuk ne mohl by mi někdo poradit jak tento problém vyřešit? děkuji na xboxu mám Dashboard 2.0.16197.0 a zkoušel sem už projet nastavení zvuku jak v televizi tak i v xboxu a nikde sem nic nenašel. Volal sem i na tech. podporu panasonic a tam mi taky neporadili že nebude chyba v TV ale v xboxu tak už vážně nevím děkuji za každou radu nebo pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Televize je samotná bez DVD bez kina čístá tv a do ní zapojený koax na DVB-T a xbox do hdmi zdířky zkusil sem už obě zdířky HDMI v ani jedné xbox zvuk nejde :(když to připojím přes žlutý červený bílý fakčí pohoda ale obraz hrůza prostě co si budem povídat. čistá tv bez jakýchkoliv kin DVD a nwm čeho všeho přes stejný HDMI co je použit šel ten samý xbox v jiné TV LCD SAMSUNG bez problémů a jel i obraz i zvuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám doma taky Panasonic Viera a zapojil jsem PS3 přes HDMI a zvuk šel napoprvé bez prolébů, takže bych se spíše díval na problém u TV.Já tomu moc nerozumím, možná je tam s tím HDMI něco poškozené ale nejlépe bude když zajdeš ke kámošovi s tím samým HDMI kabelem a XBOXem a zkusíš to připojit u něj, pokud půjde tak je to na TV, pokud nepůjde tak je to v kabelu nebo v BOXu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyřešeno podle návodu kdesi na anglické stránce jsem se dostal na video na youtube a zkusil sem problém vyřešit podle videa a ejhle xbox šlape se zvukem problém byl v nastavení xboxu záložka display a display discovery stačilo přepnout na disabled a xbox šlape jako hodinky i se zvukem divná to chyba ale pokud bude mít někdo někdy v budoucnu stejný problém doporučuju zkusit tuhle možnost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Pro sluchátka asi toto, ale nejsem ji jistý jaké má zakončení výstupu SCART XBOXu - http://www.czc.cz/premiumcord-jack-3-5mm-2xcinch-f-m-1-5m/88101/produkt?utm_source=srovname.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Kabely&utm_term=PremiumCord_Jack_3_5mm_2xCINCH_F_M_1_5m

Pokud používáš toto, tak by neměl být problém - post-32087-14687171611548_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Consolero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu