Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2_všeobecný tutoriál+FMCB


werty

Recommended Posts

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

Jo, ale teď už mi to pŕíjde trochu složitý :D Kdysi bych si to všechno zjistil, ale bojím se, že při mé lenosti + nedostatku času to ještě určím zle, nebo to bude metoda risk/zisk :D A v případě, že by to na mé ps2 nefungovalo, tak by to byly vyhozený peníze :( Teď už se jen nemůžu rozhodnou - chipovat, nebo si za nějaký 1000 nakoupit více starších her :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běžná cena se pohybuje kolem 200 - 300. V podstatě to může nainstalovat kdokoliv, kdo už ho jednou nainstalovanej má (to už pak nepotřebuje ani chip ani swap magic), stačí stáhnout instalátor z domovský stránky a rozbalit ho na flashdisk, pak ho spustit a zbytek už se udělá sám. Práce na 5 minut. Větší problém je spíš aby se ty dva lidi někde sešli nebo aby se nějak dohodli na poslání poštou a zaplacení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže mám špatné zprávy :( scph 90004 a 8C :( tudíž odpadá možnost fmcb a spouštět hry přes swapmagic se záslepkama se mi moc nechce - jednak náklady budou podobný jako u čipu a taky to prý ničí konzolu... Asi zbývá už jen čip... Nevíte o někom z moravskoslezského kraje kdo by to dělal za rozumnou cenu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, je to jedno. Já mam víc NTSC her než PAL her. Problém může bejt jedině v televizi, pokud je to nějaká starší, která neumí přepínat mezi PAL a NTSC, tak bude obraz černobílej. To stejný platí i pro Open PS2 Loader a HD Loader a pro USB Advance by mělo taky (tam sem to ale ještě nezkoušel). Jakmile to jde přes nějakej program, tak to nevadí. Ale originálky NTSC her by fungovat neměli, protože ty se spouští přímo a tam už si to PS2 zkontroluje a nespustí to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Kamárád díky mé návštěvě zjistil, že má poškozený laser. Jelikož už na PS2 nehraje, tak se mu do opravy nechce investovat (má FAT verzi).

Tudíž jsem za googloval a našel jsem fórum, kde se taky řešil date code 0C. Zjistil jsem že 0C je FMCB nepodporující. Čili teď mi zbývají 2 možnosti....no teda jen jedna (protože si chci nechat záruku) a můj dotaz zní, jestli neznáte nějaký obchod v ČR, kde se prodává SwapMagic i se záplatami(nepoužitými)? A pokud ne, odkud jste si ho objednali? Z Německa, nebo z UK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neznam žádnej českej obchod kde by ho prodávali, ale to ještě neznamená že ho u nás nikdo neprodává. Na aukru a i ve zdejšim bazaru sem ho párkrát zahlíd, takže by se měl dát sehnat i v ČR, ikdyž z druhý ruky. A budeš k němu ještě potřebovat ty záslepky na senzory otevření CD mechaniky, bez nich to je k ničemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,tak jak jsem už říkal v jednom topicu,pálený hry se na mojí 6 let starý SCPH 75004 sekají a na kámošový půl roku starý SCPH 77004 ne,takže si myslim že mám v hajzlu optiku (nebo laser či co).

A ted mám 2 otázky:

Jak se pozná že odchází optika?

a můžu přehrávat hry přes USB Advance z PSP 16 GB Karty?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele,tak jak jsem už říkal v jednom topicu,pálený hry se na mojí 6 let starý SCPH 75004 sekají a na kámošový půl roku starý SCPH 77004 ne,takže si myslim že mám v hajzlu optiku (nebo laser či co).

A ted mám 2 otázky:

Jak se pozná že odchází optika?

a můžu přehrávat hry přes USB Advance z PSP 16 GB Karty?

Ahoj FXřízku, to bude optika, mě to dělalo taky, asi po 5 letech, ze začátku to občas nenačetlo ( zachrčelo ), pak to nenačítalo pravidelně a nakonec jsem to nakopl jen za studena a po 5 minutách hraní už to nenačetlo nic. Měl jsem obavy, ale po výměně laseru to jelo jako nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Ahojte mám malý problém mám no-name 64MB kartu a když se pokusím nainstalovat FMCB tak se to sekne(vyhodí červený křížek)a sekne se to myslím u patched ..........něco.Tak nevím čím to je kdyby jste někdo věděl čím to je tak prosím odpověďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ale je ta tvá karta origo?protože ta moje není (jo a instaloval jsem to tak:stáhl jsem uLanchelf(sm 3.6 my nejel)a najel jsem do mass a spustil install,zformátoval jsem kartu(neorigo)a spustil multiversion install ale seklo se to u toho patched "něco".

(a nedal bys mi tu novou verzi prosím?uploadnul nejlépe na www.ulozto.cz )moc děkuji.a ta co je na první stránce je nějaká stará kdyžtak moc děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo asi nebude, protože origo sou jen ty 8 MB od Sony. Tohle je nějaká druhovýroba z Číny. Ještě pak mam 16 MB MAX kartu a ta má i jinej tvar než ta originál a 64 MB karta a taky funguje. Podle fór byla ve verzi 1.8 u FMCB vylepšená kompatibilita s neoriginálníma kartama. Tu novou verzi si můžeš normálně stáhnout z oficiálních stránek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak čau chtěl bych se zeptat jěstli by mě prosím někdo nahrál na MC free memory card boot (FMCB)že bych mu to poslal a on by mi to poslal s nahraných fmcb zpět(odměna při povedeném FMCB.Cena dohodou,moje nabýdka je 100 - 150 kč ,pokud více tak řekněte.moc prosím a děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
No tak čau chtěl bych se zeptat jěstli by mě prosím někdo nahrál na MC free memory card boot (FMCB)že bych mu to poslal a on by mi to poslal s nahraných fmcb zpět(odměna při povedeném FMCB.Cena dohodou,moje nabýdka je 100 - 150 kč ,pokud více tak řekněte.moc prosím a děkuji.

Zdravím,měl bych zájem,napište PM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu