Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2_všeobecný tutoriál+FMCB


werty

Recommended Posts

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

jj, dam uLaunchELF; filebrowser; mass; otevru noobie package a tam mam install, docs+extras,package-changes.txt a free_MCBOOT.ELF a to otevřu... zkoušel jsem i jak radil kotyz85 abych to neměl v podsložce a pokaždé mi po tomhle postupu kdy by mi to mělo naskočit do toho instalačního menu zčerná obrazovka a nic se neděje.zkousel jsem to dávat na Verbatim Flash disk 2GB a i jsem ji naformátoval a pak jsem to zkoušel dávat na MP3 512MB, protože druhou flashku ted nemám doma a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě by to mohlo bejt obrazovkou - instalátor se spustí, ale neni nic vidět protože se třeba blbě nastaví tv norma nebo poměr stran nebo já nevim co ještě. Ale to by tam bylo vidět aspoň něco, třeba čáry nebo fleky nebo by byl obraz černobílej. Máš to připojený scart kabelem nebo cinchema? Scart má takovou vlastnost že když máš něco k tv připojený scartem (třeba dvd) a zapneš to, tak se ti to automaticky přepne na ten scart ikdyž máš třeba zaplej jinej kanál (a někdy to zase nefunguje). Ale kdyby ti to samo od sebe přeplo kanál na něco kde nic neni, tak by sis toho snad všim. A když to jinak ukazuje normálně OSD a uLaunchElf tak se mi to taky nezdá. Ještě bys moh z tý flashky zkusit spustit jinej elf soubor, třeba demo aura for laura (http://www.soopadoopa.dk/) a jestli se to spustí a jestli když už bude černá obrazovka, tak jestli nepude aspoň zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zkus muj balicek , akorat po instalaci si to musis jeste upravit dle svych potreb a vytvorit cestu k usbwar.elf (je to pro hrani her pres usb) Pokud to vyuzijes .

Obsah slozky freemcboot dej na root flashdisku ktery budes mit naformatovany na fat32 a nic jineho na nem nebude . Pak to musi jit , jinak mas spatnej flash disk a je potreba zkusit jinej . Me to treba slo jen na jednom ze tri co mam doma .

http://www.uloz.to/11580226/free-mcboot-rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samý sem řikal taky a uploadnul sem instalačku ze který sem sám úspěšně nainstaloval tři karty. Kdyby ten flashdisk nešel, tak se mi zdá divný že to na něj jde nahrát a v uLE je to i vidět (jen se to nespustí). Každopádně taky doporučuju vyzkoušet všechny flashdisky co doma najde a vyzkoušet oba dva usb porty na konzoli a nepoužívat prodlužovací kabely (s nima bejvá často problém).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Propojení ps2 a tv mam přes ty cinchy a všechno normálne jde i palenky pařim, ale když udělám ten poslední krok který píšu, tak se stane tohle. a ta aura funguje, jak zvuj tak obraz, mistama behaly divny kostičky, ale asi to byla součást, protože na začátku to šlo normálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani s čipem ti to pálenku neveme dokud ho nezapneš (na to sou různý triky jako držet 3s power a při nabíhání držet třeba R1+L1, to se liší podle modelu čipu) a taky si myslim že kdyby si ho tam měl, tak to budeš nejspíš vědět.

Nevypíná se ti to náhodou po delšim hraní? Čet sem že ty první slim konzole měli docela problémy s přehřívánim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani s čipem ti to pálenku neveme dokud ho nezapneš (na to sou různý triky jako držet 3s power a při nabíhání držet třeba R1+L1, to se liší podle modelu čipu) a taky si myslim že kdyby si ho tam měl, tak to budeš nejspíš vědět.

Nevypíná se ti to náhodou po delšim hraní? Čet sem že ty první slim konzole měli docela problémy s přehřívánim.

Hoj, tak jsem vyzkoušel i další flashdisk, kterej jsem naformátoval na flat32 a dal ten ty soubory na ten kořen ty flashky a pořád stejná chyba:( takže už nevím co s tim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezkoušel, ale když to vypálí na CD tak se mu to ani nenačte, leda by měl čip. Jedině by se to dalo obejít tak, že si vypálí nějaký Video DVD a připálí k tomu i tu složku s instalací FMCB a to už se mu to pak načte. Na zkoušku sem si takhle vypálil jedno dvd pro sms, bylo tam asi 5 sekundový video (klasicky složka VIDEO_TS a v ní vob soubory) a vedle toho fotky, mp3 a nějaký filmy v divx. Už si ale nepamatuju jestli to bylo v jedný session nebo to bylo udělaný jako hybridní disk, že tam byla jedna session s udf filesystémem a tim krátkym dvd videem a druhá s iso9660 kde byly ty ostatní data, ale pamatuju si že sem se v pc a v dvd přehrávači k těm datům co tam byly připálený navíc nedostal, že se mi přehrálo jen to krátký video kde bylo takový upozornění že "this disc is formatted for ps2 and simple media system".

Ve zkratce, z disku by to určitě spustit šlo, ale nikdy sem neměl důvod to zkoušet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak je to jednodušší než sem si myslel, všecko se to nacpe do tý jedný session a i na tom pc my to muselo fungovat (to sem asi si splet s hrama napatchovanýma esr patcherem, ty mi tam nešly otevřít tak aby byly vidět všechny soubory a viděl sem jenom VIDEO_TS s pár souborama se skoro nulovou velikostí). Návod zde: http://members.casema.nl/eugene_plotnikov/en/usage-dvdr.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, založíš si novej dvd projekt, do VIDEO_TS zkopíruješ obsah toho dummy dvd který je tam ke stažení v zip archivu no a pak už si tam můžeš libovolně přidávat další soubory. Je to teda návod pro sms a určený je to k tomu aby sis tam nahrál muziku a filmy, ale i v ulaunchi by ty soubory měli bejt vidět a jít otevřít. Jenom musíš nejdřív spustit ten ulaunch a až pak tam dát to dvd, jinak by se ti automaticky spustil ps2 dvd player a už by si s těma souborama manipulovat nemoh a po vysunutí disku by se zase konzole automaticky restartovala a situace by se zopakovala. Takže nejdřív spustit program ve kterym chceš s těma uloženýma datama pracovat a až potom vložit disk.

Ale jestli ti to pomůže, to nevim. Flashdiskama to asi nebude, když jiný elfy se ti z nich spouštěj v pohodě a v instalátoru asi taky chyba nebude, když si ho stahoval tolikrát a z různejch zdrojů. A když řikáš že to nejde ani na druhý konzoli, tak to už se mi zdá opravdu divný ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu