Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS2_všeobecný tutoriál+FMCB


werty

Recommended Posts

Ahoj! Potřebuju poradit. Mam SWAP MAGIC 3.6 CD verzi. Ale když mám v PS2 zasunutou flashku tak se mi vůbec nenačte menu : LOAD PROGRAM,VIDEO MODE !

Neměla by být flash pamět nejdřív nějakým vhodným způsobem naformátována a pak na ni nahrán obsah složky A ????????????

Dále doplním že jsem to zkoušel na FAT i SLIM verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 393
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Přidané obrázky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Cafte.

Chcel by som sa opytat ze aky ma vyznam robit FMCB?

Ked si uz raz kupim SwapMagic disk tak ten mi dokaze spustit aj palenu hru tak naco potom FMCB?

Neda sa urobit FMCB na ocipovanom PS2?

ja to chapem tak ze Swap magic je potrebny na to aby som na MC nakopirovaal potrebne veci k spusteniu palenych hier.

Davnejsie som cipoval PSX aj PS2 a viem ze boli cipi co vedeli spustit aj homebrew app. Preto sa pytam ci sa neda urobit FMCB na ocipovanom PS2 lebo to zozeniem zadarmo a nemusim kupovat swap magic.

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

McLareniak: Ano FMCB se dá udělat na ochipovaném PS2, pokuď načteš USB Flash Disk. FMCB třeba jen proto, že nemusíš měnit DVD za SM pokaždý pokuď chceš hrát hru. Prostě jí tam dáš a spustíš.

BuryiP: Máš to správně nastavené? Musíš to mít nastavené tak jak tam píšu, pak si to můžeš individuálně upravovat.

Zkoušel jsi zapnout PS2, dát ESR, vložit DVD, nechat ho načíst a až pak spustit přes CDVD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Prosim chtel bych se zeptat delam vse podle navodu ale mam jen SWAP magic 3.6 DVD verzi jde to udelat i nejak s tim? kdyz tam dam flasku naformatovanou na FAT32 tak mi najede SWAPMAGIC uvodni logo a pak uz nic nenajede to load program video mode atd myslite ze pujde udelat kdybych na DVD dal ty programy a udelal to s dvd? na tom swapmagicu hraju normalne hry ale tu flasku to proste nenacte nwm proc pls poradte co mam delat kdyz tak napiste na icq 285199918 diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Čau, dělám Free Mcboot kámošovi, mám v PS2 chip.

Tkaže jsem vypálil SM ale chvíli mi trvalo než jsem to rozjel, skazil jsem snad 6 CD.

Ale když jsem zmáčkl šipku nahoru a R2 tak nic a ani když to restartuju a dám šipku nahoru a L2.

Nevím co mám stím dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

chci udelat kamosce free mb.mam slim ps2 s modchip.typ chipu nevim.stahnul jsem jsi ulaunchdvd vypalil na dvd jako iso.dam to do ps2 ta to spusti jako ps2 hru a po chvili to skoci spatky do browsru ps2 kde mam memory card a ps2 hru cize to dvd lunch.a tohle dela dokola .co je spatne?diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dnes mi přišla karta z aukra http://aukro.cz/64mb-memory-card-bonus-skladem-i1472710806.html a pokračuju v nesmyslném tenčení zásob verbatim dvd - R. Stáhl jsem například alone in the dark - http://console-forum.net/tema/112846-ps2-hry-na-czshare-com , rozbalil ve winraru a vypálil (write image file to disc)imgburnem (v 2.5.5.0) rychlostí 1x. Po uspěšném vypálení pustim ps2, v menu vyberu "ESR". Dostanu se do dalšího menu, vložím vypálené dvd a u statusu se objeví udaj - unknown media in drive. Dám launch cdvd, černá obrazovka a tím končím.

Dělám něco špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je uvedeno na první stránce, tak má. Zkoušel jsem iso opatchovat jak esr patcherem, tak mementodiscpatcherem (jednou esr, vypálil nic. pak jsem zkusil neopatchované iso opatchovat mementem, vypálil a taky nic).

Otázka je.. jak poznám jestli je už iso opatchované a jestli je opatchované a pustím ještě jednou esr patcher (protože jsem nevěděl že třeba iso opatchované už je) jestli to právě není kámen urazu. Prostě jsem stahl iso z toho linku co jsem uvedl, vypálil tak jak jsem ho stáhl, pak zkusil esr, a pak jetšě memento a vždy stejný výsledek - unknown media. Zkoušel jsem pálit přes clonecd, dvd decrypter a imgburn. Vypalovačka dvd co vypálím přečte a jdou z něj kopírovat soubory, takže vypálené dobře je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu