Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Youtube poradna


emosss

Recommended Posts

ahoj. takze ja sam mam docela dobry prehled o youtube, ale nevim vsechno.

Proto bych tady chtel zalozit poradnu o teto nejvetsi databazi videi na svete...

Moje otazka> jak youtube pozna jaky mam v mem videu song? Pokud mp3 zmenim hodnoty jako jmeno a veskery informace, samotnou ji vyrenderuju v SV9 a pak ji vyrenderuju spolecne s videem, jak youtube pozna po uploadu, ze je to chranena pisnicka??? diky

jinak ptejte se i vy:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tou písničkou mě také hodně zajímá :roll: Člověk už si ani nemůže udělat zajímavý video, aniž by mu to YT nestopnul :dozey: Kvůli tomu jsem se musel registrovat na docela dost portálů, ale osvědčil se mi jedině viddler (http://www.viddler.com) :!: :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To s tou písničkou mě také hodně zajímá :roll: Člověk už si ani nemůže udělat zajímavý video, aniž by mu to YT nestopnul :dozey: Kvůli tomu jsem se musel registrovat na docela dost portálů, ale osvědčil se mi jedině viddler (http://www.viddler.com) :!: :cheesygrin:

no ono to jde osulit, nahraj video, napise ti to ze si wmga komplexuje aut. prava tak podej namitku a zvuk ti nechaj... jenze je mozny ze video pujde jev v cesky republice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YouTube.com má program, který rozeznává hudbu použitou ve videích a pokud ten program rozezná (z 99% tomu tak je), a zjistí že na ni nemáte práva, automaticky jí zablokuje. Jde tedy o proces automatický a jakkoliv si hudbu pojmenujete či zkonvertujete nemá totálně žádný význam.

Přeji hezký den :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu