Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

White Knight Chronicles


bitskull

Recommended Posts

Platformy: Playstation 3

Datum vydání: EU & US Q1 2010, JAP 25.12.2008

Odkazy: videa

Vyvíjí: Level-5 & Japan Studio

Vydavatel: Sony Computer Entertainment

Žánr: JRPG

Je to první hra od Level-5 pro PS3. Hra je známá extrémní velikostí některých nepřátel (např. želva, která nese na zádech celé město). Na TGS 2009 bylo již ohlášeno pokračování White Knight Chronicles 2. Hra nabízí propracovaný soubojový systém, online coop až 4 hráčů (speciální questy), možnost stavby vlastního města a voice chat (ten byl do JAP verze přidán posledním updatem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi me to vzal z huby primo :) Kamo co jsem cetl tak FF13 pocka a bude blednout rozsahlosti nekde zrkcena v koutu tohle je must buy.Rano jsem se bavil s jednim kamosem co jsme hravavali Demon's Soula a rikal,ze nakej japonec co snim prozmenu hraval on DS tak nechal 300 hodin solo a nekolik TISIC hodin v online modu.Ten online mod me dorazil stavet sve vlastni mesto a potom lootovat predmety co jsi nazbiral po questech:) to je proste bomba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja bych se toho nebal :) jak je napsano vyse rozsahlost a hratelnost me zajma vic nez naky "recenze" proste kdyz se koukam na in game videa tak neni co resit.Pekna grafika,realtime boje v duchu jRPG DLOUHY story mod+on-line multak..Zadny ze zbylych 2 jRPG co maji ted vyjit tohle nenabizi(FF13,Star Ocean)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pennywise: To mas tezke, GameZone dal zase 80%. ja v tomhle pripade te hre taky verim, mozna taky proto, ze v JAP uz nejakou dobu bezi a hraje se.

...a nehraje se malo staci zabrousit na nake forum tykajici se hry.Takovyhle RPG na PS3 neni proste to chybi ted uz jen MMO FF14 a je to celkem komplet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty recenze, taky mi samozrejmne hlodali v hlave, ale PaccO mne ujistil, ze na tyhle radoby ,recenze, z vysoka s..t. IGN mne vtomhle ohledu zklamalo, v pro mne jeden z nejobjektivnejsich webu a WKCH naparilo 5,1... To semnou poprvi trochu otraslo, ale je to hra od studia Level-5, ktery vytvorilo pro mne doposud nejlepsi RPG co jsem hral (Dark Chronicle) a proto vim, ze mne nezklamou.

Do gildy uz predem pocitam s PaccO, ze XindLe :D Snad se nekdo z cechu prida...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty recenze, taky mi samozrejmne hlodali v hlave, ale PaccO mne ujistil, ze na tyhle radoby ,recenze, z vysoka s..t. IGN mne vtomhle ohledu zklamalo, v pro mne jeden z nejobjektivnejsich webu a WKCH naparilo 5,1... To semnou poprvi trochu otraslo, ale je to hra od studia Level-5, ktery vytvorilo pro mne doposud nejlepsi RPG co jsem hral (Dark Chronicle) a proto vim, ze mne nezklamou.

Do gildy uz predem pocitam s PaccO, ze XindLe :D Snad se nekdo z cechu prida...

Urcite,ale obavam se toho jestli ty budes mit US verzi a ja EU jestli to vubec pujde(viz. Demon's Soul)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

hmm tak to je hodne malo a to jako sou titulky a je definitivni konec nebo muzes delat nake sidequesty? Ten cas me nak nesedi sem slysel mnohem vetsi cisla,ale kdovi.To je skoda sem myslel ze si z pribehem uziju aspon 14 dni hrani takhle to s mym stylem hrani za 3 dny sfouknu :( Aspon ze tam je ten online MP na to se hodne tesim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

na online muzes hned jak jdes do druhe vesnicky,ale je lepsi "dohrat" ji na konec (k poslednimu sejvu) a pak zkusit online pac online questy jsou rozdeleny podle levelu,Guild ranku ale taky podle toho kde zrovna v pribehu jsi.Takze kdyz ja zalozim quest kterej je na konci tak ti do nej nemuzes i kdyz budes mit pozadovanej Lv a Guild rank.

A co se tyce Tve postavy kdyz udelas hned na zacatku v online Lv.50 budes to mit i v pribehu a pribeh bude prochazka ruzovym sadem(Coz je i tak:)) Nejhorsi na tom je ze ho budes muset probehnout znova v New game+ objevi se nove bedny s novyma vecma prave do online hrani,ale da se to probehnout za 2-3 hodky proste jen valis dopredu.

Jo a promenovat se v rytire muzou jen dve postavy a to jeste v pribehu,ale ver mi neni o co stat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu