Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

White Knight Chronicles


bitskull

Recommended Posts

Nakonec jsem se rozhodl, že si tuhle hru taky pořídím - ještě mi nedošla, ale každej den jsem víc a víc nervózní, jaká tahle hra vlastně je - review na netu jsou víc než odrazující.. ale tak nějak doufám, že když PaccO tvrdí, že je to dobrý, tak že to opravdu dobrý bude.. Kdyžtak si mě přidejte, ať můžeme zahrát spolu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recenzenti vetsinou hodnotily offline pribeh(kterej se fakt nepovedl) a na online(hlavni slozka hry) se vubec nedostali a kdy tak okrajove pac neni v lidskych silach ohodnotit online protoze trva dost dlouho nez se vubec nekam hnes.Mozna proto ty ,male znamky u me min.8/10 tahle hra je hooodne dlouho takze jestli hledas hru ktera ta zabavi na stovky hodin tak cekas na tu spravnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No všiml jsem si, že poslední dobou (asi tak dva měsíce) nehraješ nic jinýho :D Navíc dřív jsi hrával podobně často Demons Souls, kterej je podle mě jedno z nej RPG na PS3, takže to mě celkem přesvědčilo.. Až se ke mě hra dostane, tak se ozvu, co jsem se tu dočetl, tak budu muset asi pěkně zalevelit, než si společně zahrajeme :cry: ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ne muzem hrat spolu hned od zacatku to je na tyhle hre krasny..zadny dementni omezeni jak to mel DS..Jen budes moct hrat questy pro Guild Rank 1 az udelas GR.2 muzes do dalsich questu atd. atd.Navic kazdy tyden sjou nove questy,ale ty jsou minimalne pro GR.7-GR.12Ale na GR.6 se dostanes pomerne rychle pak uz to zacne :) Pamatuju si,ze to docela trvalo nez sem se dostal na GR.7

Tahle hra je presne co jsem hledal takove to nekonecne levelovani a honeni se za itemama pro vyrobu nebo vylepsovani brneni a zbrani...to je proste moje :)

Jinak mam hru od 1.3 a v mechanice byl tak 2 hodiny GoW collection jinak nehraju nic jinyho :):)

Vsak treba napise REWIk vcera jsme spolu hrali chvily a byl hodne nadsenej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj tak teď si mě navnadil ještě víc - to online hraní byla jediná věc, co mě štvala u Demon´s Souls, s vysokým lvlem ubývalo s kým hrát... Pokud tady můžeme hrát spolu, nezávisle na lvlu a ještě přibývají nové questy, tak pak nebudu 100% litovat!! Jen doufám, že hra dorazí z Anglie před víkendem, ale moc tomu nevěřím :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych menší radu, dneska se mi 2x stala takováto chyba - hraju online quest a po tom, co nasbírám 40 000,- pointů do GR, tak mi hra při savu vyhodí chybovou hlášku "Geonet Error 4102" - byl jsem celkem pekelně naštvanej, ale nějak jsem to přešel, ale teď pár minut zpátky mi to hodilo zase... Samozřejmě jsem musel načíst starej save, takže všechny nafarmené pointy jsou víte kde.. Nemáte s tímhle někdo nějakou zkušenost? Pěkně mě to štve a moc se mi teď nechce hrát, když vím, že to může přijít pěkně rychle v niveč..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravicko,

tak jsem s Vami zacal take parit White Knighty ... zatim mam na Geonetu v Friends Xindela a Lei_CZ ... Marwa a Raziel_cz mi jeste nepotvrdili friendship request :) (kdyby jste to cetli aspon vite ze ho tam odeme mate :) )

Tak kdyby jeste nekdo dalsi hral nejak tak aktivne tak si me muzete pridat ... cim vic spoluhracu tim lepe, aspon se vzdycky najde nekdo na Quest :)

PSN ID: TomasK23, Nick postavy na Geonetu: Ketaman

Zatim mam lvl 36 mam takovej pocit a Guild Rank 4 (diky Xindelovi :) ), zacinam ted probihat New Game + pro nove predmety

Pokud byste chteli, ulozil jsem na "uloz.to" par uzitecnych tabulek co jsem si narychlo spichnul v excelu (s pomoci internetu)

Tabulka snad vsech moznosti Bindingu (seznam vyrabenych predmetu + soupis ingredienci):

http://www.ulozto.cz/5606272/wkch-binding.xls

Tabulka umisteni pokladu i pro New Game+:

http://www.ulozto.cz/5606273/wkch-map-of-treasures.xls

Tabulka osadniku ktere je mozne si najmout do sveho Georama:

http://www.ulozto.cz/5606274/wkch-georama-residents-list.xls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry, melo to byt jako odpoved na Mawuv prispevek, asi jsem se uklikl :)....

Me uz se to stalo take asi 2x ale prijde mi, ze to delaji nektera Georamata ... stalo se mi to jen v jednom mestecku, 2x behem hodinky ... v jinem mi to pak uz slo v poho a navic jsem teda o body neprisel pac mi to ten error hodilo az po savu, mozna je to jen domnenka s tim ze to muze delat urcite Georama, trebas to byla jen prosta nahoda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyztak mrkni bitskulle kde jsi na to koukal .... pokud das jen Trojuhelnicek a v menu geonet tak je volba Sign In vzdy seda, musis se prihlasovat od takoveho toho modreho kamene kde se uklada hra :)

... btw kdyztak si me potom pridej na geonetu do friends :), kumpanu na questy neni nikdy dost ..... ja ted teda par dni este online questy parit nebudu protoze ted delam rebirthy, ale az ze me bude zas kouzelnik tak se na to opet vrhnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu