Jump to content

Splinter Cell: Double Agent


Steel

Recommended Posts

Zdroj: ABCgames

Spustí sa odpočet k odpáleniu rakety a máte sedem minút to zastaviť. Zbehnite k vzdialenejším schodom a zbehnite nimi dole o dve poschodia. Tam prejdite priamo k rakete a otočte na nej ventilom pod nápisom „Manual Release“. Vráťte sa o poschodie vyššie. Ak je na schodoch strážca, tak použite plošinu výťahu, ktorý je rovno oproti rakete a ten vás vyvezie o poschodie vyššie, ku kabínke, v ktorej je robotník. Ak ho nechcete omráčiť, či zabiť, musíte ho vylákať, aby ste mohli použiť ovládací pult v kabínke.

Vyraďte druhým módom pištole svetlo v kabínke a robotník vyjde von zistiť, čo sa deje. Vyraďte svetlo aj pred kabínkou, aby odišiel ďalej. Tiež ho môžete odlákať hvízdaním. Ak sa v kabínke opäť zapaľuje svetlo (ak ste rýchly, stihnete to predtým, alebo to môžete risknúť aj za svetla), tak ho znova vyraďte, vstúpte do kabínky a použite ovládací panel, čím presuniete plošinu, na ktorej ste bližšie k rakete. Vyjdite z kabínky skôr, než sa vráti robotník. Takto ste ho oklamali a udržali si dobré hodnotenie.

Prejdite k rakete (priamo na tej plošine, kde ste) a použite na nej ovládací panel. Hacknite ho (vždy označte to číslo v stĺpci, ktoré sa momentálne nehýbe a keď označíte v časovom limite správne čísla vo všetkých štyroch stĺpcoch, hack je úspešný), čím ste raketu zablokovali.

- Reach Helicopter for Extraction.

Teraz máte minútu, aby ste utiekli skôr, než vybuchne. Napravo pri rakete vylezte hore rebríkom na plošinu nad raketu. Tam choďte doľava priamo nad raketu a zachyťte sa lana, ktoré máte cez strop spustené z vášho vrtuľníka. Vylezte po lane hore a misia je úspešne zdolaná.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravim zasekl jsem se v misi kde jsem na nějaké lodi .. Vsechny ukoly uz jsem splnil pozabijel sem posadku a ted mam nejak zajmout kapitana ale jakmile se k nemu priblizim hodi svetlici a vse vybuchne. Zkousel sem ho zastrelit a i se k temu dostat potichu ale proste pokazde to zahodi a bouchne to.. Nejaka rada by byla? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy