Jump to content
  • 0

Mechanika necte (BENQ)

Kupko

Question

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Cauko,koupil jsem z bazar xbox 360 s RROD ten sem opravil ale nejede mi mechanika,kdyz tam prdnu origo hru tk chvili readuje a pk jen napise open tray,jako kdyby tam nebyl disk.Nevite co s tim?Je to laserem?Diky za odpovedi. Kupko

vyměň celou dvd mechaniku, vyměnit jen laser se ti nevyplatí, ale klidně to tak udělej :)

co se týká mě, já už bych do toho nevrážel ani korunu, protože ten rrod opět příjde znovu :)

• 0
doufam ze uz jsem to opravil naporad ..byla to otazka chlazeni tk sem xbox prdnul do lednice a jede jako za mlada :D akorat nevim jak je to s tou vymenou mechanik benq?to se musi prehrat firmw. a ten klic mechaniky nahrat do te nove?

jako že ti xbox funguje v lednici ? :cheesygrin:

ano, u té tvojí staré mechaniky se musí vyčíst key a poté nahrát do nové, jinak by ti nešly žádné hry. dvd key je totiž spárovaný se základní deskou xboxu. samozřejmě u té příležitosti už se nahraje i vhodny firmware 8)

jinak já tomu tvojemu xboxu dávám pár dnů a půjde do věčných lovišť :cheesygrin: měj se

• 0
Jj kdyz zapnu xko v lednici nebo venku tk je to ok v byte mam nakych 26c a v lednici jevyrazne min tk to jede a jeste sem se chtel zeptat key mechaniky je to stejny cislo jako serial na krytu xka ?

V žádném případě :cheesygrin: dvd key se musí vyčíst z mechaniky. U každé se to dělá jinak.

Hej tak s tou lednicí jsi mě fakt dostal a ne jen tou lednicí, každou větou mě dostáváš :cheesygrin: