Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak se prihlasit na xbox live..


skresa

Otázka

zdravim dnes sem chtel zkusit xbox na live ale nevim jak nato a kde to nastavit nevim jak nato xD kdyz se regnu atd tak se na xku ukaze email a heslo dam tam svuj mail a heslo kdyz dam ok tak to napise this windows live ID is associated with a diferent gamertag nevim esi si nemam udelat emailovou schranku nekde na americkym webu nebo neco takyho dyztak poradte pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tenhle nváod mi kdysi pomohl :)

já mám takový menší problém, mám Gold na 1 měsíc a nejde mi se připojit na žádnou Live Party a poprvé se můžu připojit ke kámoši ale po chvíli mě kickne a napíše Not in Joinable i když on třeba založil hru. Nevím proč to blbne ale chystám si koupit roční XBL a doufám že už to blbnout nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám LiveGold UK účet, všechno funguje normálně jen některé služby jsou vázány na dodatečnou registraci přes net a UK na Irskou IP adresu.

Jde mi například o Last.fm nebo Sky Player na Xboxu. Máte někdo zkušenost jak to obejít aby to fungovalo i čechách?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj lidi. Mám trochu problém s připojením na xbox live...za prvé jsem měl problém s mailem, ale to je snad vyřešeno pomocí viz. víše, ale teď mi to už skoro týden hlásí, že je servr (při vytváření acountu) nedostupný. Ale když dám test spojení s XBOX Live, tak to v pořádku spojení naváže...:cry:

Pleas help.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak hele měl jsem také stejný problém a udělejte to takto: 1.Použijte e-mail se ktery ste se nikdy neregistrovali na windows live nebo na xboxlive.com nejlépe si udělejte nový tak sem to udělal já 2.Nikdy se nedostanete na xbox live kdyz se zaregistrujete na xboxlive.com musíte přes konzoli se registrovat, takze si najedte my xbox account a sign in xbox live. 3. Pozor s tímto jsem měl taképotíže jestli vám to ukazuje xbox live isnt currently availabe nebo tak něco (už nevím) tak jste museli dát že žijete v united kingdom jinak vám to nepůjde v ČR ještě služba xbox live není tak musíte přes anglii. Pro změnění musíte najet v xboxu: System settings - Console settings - Language and locale - locale - a změnte na united kingdom. Pak už stačí jen být připojení k internetu a zaregistrovat se přes konzoly. Doufám že sem vám pomohl.............Danda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak hele měl jsem také stejný problém a udělejte to takto: 1.Použijte e-mail se ktery ste se nikdy neregistrovali na windows live nebo na xboxlive.com nejlépe si udělejte nový tak sem to udělal já 2.Nikdy se nedostanete na xbox live kdyz se zaregistrujete na xboxlive.com musíte přes konzoli se registrovat, takze si najedte my xbox account a sign in xbox live. 3. Pozor s tímto jsem měl taképotíže jestli vám to ukazuje xbox live isnt currently availabe nebo tak něco (už nevím) tak jste museli dát že žijete v united kingdom jinak vám to nepůjde v ČR ještě služba xbox live není tak musíte přes anglii. Pro změnění musíte najet v xboxu: System settings - Console settings - Language and locale - locale - a změnte na united kingdom. Pak už stačí jen být připojení k internetu a zaregistrovat se přes konzoly. Doufám že sem vám pomohl.............Danda

Nevidím u tebe nic, co by nebylo v odkazu který jsem poslal výše. Mimochodem, nastavení jazyka v konzoly (System settings - Console Settings atd...) se nemusí nastavovat na UK či US! Hry s českýma titulkama pak pojedou v angličtině místo v češtině a navíc nastavení jazyka v konzoly nijak neovlivnuje ani nemá nic co dočinění s LIVE.

Někomu to jde a někomu ne. Já jsem byl například už 5 let registrovanej na MSN s českým emailem a jako čech a zcela normálně jsem se pod ním přihlásil i na Xbox LIVE bezproblému. Je to individuální ale všechno je v tom odkazu viz. výše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu