Jump to content
  • 0

Genius SM 5.1 1000 - zapojení k Xku

Drag01

Question

Zdravím,

Mám doma u PC tyto repráky.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16836110030&nm_mc=KNC-overturesmx&cm_mmc=KNC-overturesmx-_-Speakers-_-Genius-_-36110030

a nevím jak to zapojit k Xku, a co k tomu je zapotřebí, doufám že někdo poradí :)

Mám k tomu redukce z jacku na cinche, ale z Xka vedou 3 samečci a z repráků přes tu redukci taky 3 samečci. Je nějaká redukce? mimochodem Xko mám zapojené přes VGA.

///Edit: Tak se omlouvám za zbytečný post bude stačit nejspíše tohle http://www.alza.cz/spojka-hama-3-rca-3-rca-d79463.htm je to tak? a mám ten kabel k Xku který se dá přepnout AV/VGA, když to přepnu na VGA, pujde přes ty cinche do Xka audio? Díky. Nebo vlastně na audio jsou jen 2 cinche? :D Jsem z toho jelen

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Prosím mohl by někdo poradit? Teď jsem se koukal, a ty redukce co k tomu mám jsou na nic, vedou z každého 2 cinche, čili na každej reprák zvlášt, a z Xka vedou 3 cinche (2 tedy audio, a 1 video) takže potřebuji nějak z 3 jacků které vedou z reproduktor udělat 2 cinche.. je něco takového, moc by jste mi pomohli :)

• 0

Tyhle repráky, podle obrázků, k xku nejsou moc vhodný. Z xka co vedou ty cinche tak 1 je video a 2 audio, z toho jeden je levý kanál a druhý pravý kanál. Takže když to zapojíš do front tak ti zvuk půjde z předních reproduktorů a subwoofer nepojede. Nebo to můžeš zkusit pořešit nějakejma rozdvojkama, ale nevím jak to bude s těma basama.

Já mám starší Geniusy 5.1 s více vstupama, u jednoho když zapojím stereo vstup tak to rozmixuje do všech repráků i wooferu.