Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Proč nejede internet?!


masi113

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ROUTER je nutný všude (ne jen u WiFi!). Pokud nemáš router, nesmíš mít zapojeno v krabičce více jak jeden "přístroj". Buď PC nebo Xbox 360. Údaje musí být přesné. Pro bezproblémové fungování ti vřele doporučuji dokoupit router a tím předejdeš zbytečným problémům. Zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo, i já mám podobnej problém, jenom sem ho víc nějak neřešil, zatim, ale mám i router, zkoušel sem nastavit jak statickou IP, tak dhcp... jednou mi to při dhcp tu adresu přiřadilo, ale pak už nic a stejně se nic nedělo.. dyžtak router mám TP-Link, to je jedno jakej model, nechce se mi vstavat:-D....máte někdo s tim zkušenosti?

Edit: kecám, jede to jak má;-), jenom sem měl uvolněnej kabel:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ROUTER je nutný všude (ne jen u WiFi!). Pokud nemáš router, nesmíš mít zapojeno v krabičce více jak jeden "přístroj". Buď PC nebo Xbox 360. Údaje musí být přesné. Pro bezproblémové fungování ti vřele doporučuji dokoupit router a tím předejdeš zbytečným problémům. Zdar.

jo, ale když sem vzal ten kabel z PC a zapojil do Xboxu 360, tak to taky nešlo. A jaké přesné údaje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Co máš za internet - jakého poskytovatele? Pokud nemáš router, problém bych viděla v tom, že se nemůže jen tak vyndat kabel z PC, ale musíš vyndat kabel z PC, pak restartovat modem (prostě to něco, z čeho ti vede ethernet kabel - vytáhni to ze zásuvky na 10sekund) pak zapojit do xboxu a vyzkoušet.

Podle mě je problém v tom, že si modem musí natáhnout nové ip adresy a to bez restartu modemu nejde.

Samozřejmě také doporučuji dokoupit router - stojí pár stovek a pohodlí je nesrovnatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co máš za internet - jakého poskytovatele? Pokud nemáš router, problém bych viděla v tom, že se nemůže jen tak vyndat kabel z PC, ale musíš vyndat kabel z PC, pak restartovat modem (prostě to něco, z čeho ti vede ethernet kabel - vytáhni to ze zásuvky na 10sekund) pak zapojit do xboxu a vyzkoušet.

Podle mě je problém v tom, že si modem musí natáhnout nové ip adresy a to bez restartu modemu nejde.

Samozřejmě také doporučuji dokoupit router - stojí pár stovek a pohodlí je nesrovnatelné.

tak sem to zkusil a nejde to. Ta ip adresa tam ale je. Tak si asi koupim router. Dik všem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu