Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

notas se vypina


emosss

Otázka

ahoj, vcera sem byl na netu a najednou blikl lcd, modra tabulka a bilim biosovim pismem bylo neco ve stylu> dumping memory, software or hardware crasherd atd... pas se notas vypl, neresil jsme to jelikoz mi hned windows poslal aktualizaci, ale ted se mi z niceho nci vypl ( asi po 4 hodinach pouzivani) zapl jsme ho a po 10 sec. znova vypl, znova jsme ho zapl a znova, tak jsme ho 5 min nechal a pak zapl, a navedlo me to pro opravu systemu, tak jsme to potvrdil a ted zase vs eok, windows poslal dalsi aktualizaci, ja fakt nwm cim to je... nejde to nejak vyresit bez reinstal? jinam os WIN 7 x86, notas toshiba 3 mesice starej, 2 gb ram...2 jadro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ahoj, vcera sem byl na netu a najednou blikl lcd, modra tabulka a bilim biosovim pismem bylo neco ve stylu> dumping memory, software or hardware crasherd atd... pas se notas vypl, neresil jsme to jelikoz mi hned windows poslal aktualizaci, ale ted se mi z niceho nci vypl ( asi po 4 hodinach pouzivani) zapl jsme ho a po 10 sec. znova vypl, znova jsme ho zapl a znova, tak jsme ho 5 min nechal a pak zapl, a navedlo me to pro opravu systemu, tak jsme to potvrdil a ted zase vs eok, windows poslal dalsi aktualizaci, ja fakt nwm cim to je... nejde to nejak vyresit bez reinstal? jinam os WIN 7 x86, notas toshiba 3 mesice starej, 2 gb ram...2 jadro

no tak urcite to bude SW nebo HW problem :D ale ted co to je...urcite muzes vyzkouset HW tim ze si napalis live cd linux jako bootovaci CD a strcis ho do mechaniky..tim otestujes jestli je spatne HW nebo SW...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu