Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited 2


Srig

Recommended Posts

  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a existuje jiný způsob jak přijít k penězům bez toho, abych musel jezdit závody ?? nebaví mě to !! chci si jen koupit nějaký auta a řádit si po ostrově...

pokud už jsi v game progressu dost daleko a máš poslední level F.R.I.M.u, můžeš udělat přesně to po čem toužíš - vybereš auto, nastavíš si gpsku pokud se Ti chce a jen se prostě projíždíš, míjíš auta a co minutu si připisuješ 10 tisíc $$$...pokud teda ovšem vydržíš nebourat žeo :psp: a další způsob je ten, že v nějakym tom cup závodu na Oahu je závod, kde máš dát nějakou tu maximálku (300+) netrvá to moc dlouho a za výhru je 20 tisíc $$$

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo ta dvojka je docela nuda. lepši je jednička podle mě.

jednička má mnohem lepší "fyzikální model" a "pocit z rychlosti", navíc má motorky (těch se teda v únoru dočkáme i do dvojky)

ale dvojka není vůbec špatná hra...kdo jedničku nehrál, neměl by s tim mít problém :thumbup:

ještě jsem zapomněl dodat, hlavně v jedničce jsou Lamborghini, ty mi ve dvojce mooooc chyběj :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dyť v jedničce nebyl ani hardcore mod pokud si dobře pamatuju.. a motorky mi za těch mrazivých dlouhých zimních nocí taky chybí :(

tak to jsi asi jedničku nedohrál, protože po odjetí všech závodů se Ti HC režim odemkne právě v prvním dílu :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dany_: dvojka má hardcore taky, vím to protože to na HC hraju :)

najde se teda někdo kdo by mi poslal nějaký prašule ? :D

ale ty si pleteš dvě různý věci :lol: ve dvojce máš nastavenej "jízdní" režim právě na HC, ale v jedničce je to o tom že CELÁ HRA se přepne do režimu HC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu