Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited 2


Srig

Recommended Posts

  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

je tady pár stránek zpátky odkaz na info, když jsem se ptal já, dával to tam myslím Srig.. ;) edit: nebuďte líní sakra! :D http://www.zing.cz/novinky/8746/test-drive-unlimited-2-odhaluje-druhe-dlc

žžžžžžžžžž, škoda že tuhle hru skoro už nikdo nehraje, je to skvělá hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

jj už i na ps je nový cca 500MB patch, zatím jsem neměl čas to nějak vyzkoušet. Jsou tam motorky, pokud jsem dobře pochopil tak motorky jdou koupit jen ze store (1 motorka = 25kč). Jinak jsem ji zkoušel na test drive na ty 2 minuty a celkem dobré. Potom přibyly nové úkoly (20) a možná i nové auta, ale to si nejsem jistej, dlouho jsem to nehrál. Zkoušel jsem 3 úkoly a bylo to jaksi těžké, možná je to tím že jsem to hodně dlouho nehrál. Celkem mě dokonce zarazil i počet lidí co jsem potkával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...

Hraje to dost lidi to se nemusis bat

Cela hra je multiplayerova protoze pikud ses pripojenej k siti kdyz ji hrajes tak ti vsude (v dobe kdy nejedes zavod nebo nejakej ukol) jezdej ostatni hraci s celyho sveta jediny co me na tom stve ze mi dost casto pronika jejich mluvene slovo do hrani a take pokud jich je hodne okolo a si ve meste hra se trochu kousa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
to je pech :cry: ale klidně si mě přidej někdy hraju i odpolko nebo celej den (když manželka někam vypadne 8) ), momentálně trávím hodiny v kasínu ve snaze vyhrát to přiblblý R8 cabrio

jo byl jsem na tom stejně, ale pak jsem to vzdal a radši si ho koupil za ty 2 miliony

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu