Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited 2


Srig

Recommended Posts

  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Koukám že se nám to pěkně rozrůstá což je supr pár vás mám v přátelích a ostatní si přidám .Včera jsem od toho teda dnes ráno odcházel vypínal jsem to ve 2:15 tenhle půl rok je pěkně náročný GT5 a teď tohle :-) jinač včera jsem zažil kolem obrovskou bouřku včetně blesku a pořádného slejváku musím říct že supr zážitek . 8)

jinač můj nick na psn porsacek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ta bouřka byla super :). Taky jsem u toho vydržel včera do cca 2:30. Musím říct, že je to luxusní hra. Jen jsem měl pár problému v závodě, když mě všichni předjely v závodě a já je dojížděl tak se mi to občas sekalo. Je to jen u mě? Hraju z BR, jde hra zálohovat na HDD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, stojí TDU2 za ty prachy a je alespoň tak dobré jako NFS:HP? Co byste mi doporučili ke koupi? Plánuji si něco koupit, nevím jest-li GT5, TDU2 nebo SHIFT 2. Jinak, klidně si mě přidejte na PSN, kdo chcete.

Já sázím že SHIFT 2 bude opravdová pecka, ale výběr je samozřejmě jen a jen na tobě ;) Jinač TDU2 je určitě zábavnější než GT5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, stojí TDU2 za ty prachy a je alespoň tak dobré jako NFS:HP? Co byste mi doporučili ke koupi? Plánuji si něco koupit, nevím jest-li GT5, TDU2 nebo SHIFT 2. Jinak, klidně si mě přidejte na PSN, kdo chcete.

TDU 2 je dobrá arkádová zábava GT5 se vyborně ovladá akorát nemá takový ten správný závodní náboj.

Jinak můj nick seal75

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám 18 globaal level ale v tomhle obchode furt nemuzu nic delat (nedostanu se do nej)to musim mit nejaky auto specialni nebo coo

jo a jeste neco nevite kdy nam všem konečne zmizí TDU2 server not found už mi to ser. nemužu koupit klub

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám 18 globaal level ale v tomhle obchode furt nemuzu nic delat (nedostanu se do nej)to musim mit nejaky auto specialni nebo coo

jo a jeste neco nevite kdy nam všem konečne zmizí TDU2 server not found už mi to ser. nemužu koupit klub

Ahoj, nevim jestli jsem tě spravně pochopil, ale nejspíš to bude tím že do toho tuner shopu jezdíš se špatným autem, jestli jsi chceš vytunit třeba audi, musíš do germany tuner shop nebo alfu tak zas do italian tuner shop, pokud to tak děláš a dostaneš se do obchodu, ale máš zamčený stupně tunění, tak musíš hodně jezdit po ostrově a přitom hledat vraky aut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Patch by měl být již za chvíli. Problém je v tom, že ho třeba už dávno udělali, ale trvá dlouho schválení od sony. Po té už by vše mělo fungovat. Zde odkaz http://forums.testdriveunlimited2.com/showpost.php?p=330691&postcount=1

Ty vlajky. Mám to stejný a nákupy na českém účtu normálně fungují. Já si jezdím zatím s tou zondou tricolore. Koupil jsem si totiž ty 3 bonusový auta než zmizely... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu