Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited 2


Srig

Recommended Posts

  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak dnes jsem koupil a instalova TDU2. Vše OK až na hlas jednotlivých postav ve hře. Zvuk jinak běží, hudba, motor, nárazy, ale postavy pouze otvírají pusu a nic z nich nevychází :cheesygrin:. Asi je to jen nějaká banalita, ale nevím co s tím. Poradíte? Navíc dnes hrozně blbne PSN a PSN Store....

Ještě bych dodal, že na obalu mám tři vlajky dvě anglické a jednu polskou. Někde se tu řešila česká verze hry, nemuže to být tím (někdo tam psal, že tam má myslím anglickou, španělskou atd.)? Jinak v menu mám volbu normálně angličtinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, od stredy to mam doma, ale sednul jsem si k tomu poradne az vcera. Zacatek hry je vcelku "nudny" ale po par zavodech se to velmi zlepsi! Nejde srovnavat tdu2 a gt5 ale u me vyhrava tdu za to, jak me to casem chytlo! Razeni u aut mi nekdy prijde celkem zvlastni, kdyz auto necha zarazeny vysoky stupen pri nizke rychlosti a ja musim cekat nez to to auto roztahne! Pro me je to ale "hra na volny cas", tim myslim ze kdyz zrovna nemam chut zavodit, jen tak se projizdim po okoli, stahnu si okenka, davam blinkry atd ;-) napr vcera jsem si koupil Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport, dal tomu upravu carbon bi-colore a jen tak si jezdil v horach na hawaii!! Vim ze CCXR je lepsi, co se tyce postupneho prubehu vykonu a i brzdne drahy, ale ten zvuk Veyronu sem si proste zamiloval!!! :-) a to je prave to, co se mi na tdu2 libi! Clovek si nemusi kupovat to nejlepsi auto v kategorii aby vyhraval, jako je tomu je u gt5, ale muze si koupit auto jen tak pro radost!! ;-) takze kdyby nekdo chtel, tak muj nick: Mikee-CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu