Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited 2


Srig

Recommended Posts

  • Odpovědi 313
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dík, to vím zase tak blbej nejsem, když jsem psal kde se dá stáhnout, jde o to že jsem teď v cizině na pracovní cestě a mám jen mobilní internet ve flaschce a nedá se propojit s ps3, tak jsem si ho potřeboval stáhnout na nějakých stránkách, stahuju normálně na psxstore ale tam je pouze patch na US verzi. Tak jsem myslel jestli někdo nevíte o nějakém jiném serveru :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, to vím zase tak blbej nejsem, když jsem psal kde se dá stáhnout, jde o to že jsem teď v cizině na pracovní cestě a mám jen mobilní internet ve flaschce a nedá se propojit s ps3, tak jsem si ho potřeboval stáhnout na nějakých stránkách, stahuju normálně na psxstore ale tam je pouze patch na US verzi. Tak jsem myslel jestli někdo nevíte o nějakém jiném serveru :-(

Tak promiň, ale tuším že pro evropu zatím na ps-store není možnost stahovat patche. Asi budeš holt muset počkat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ja hraju na volantu na tom je manual v poho, ale automat nekdi blbne, kdž se třeba chci rozjet tak třeba zařadí až o 5 vteřin později a potom přeřadí na dvojku a zase spátky na jedničku, někdy ani nezařadí a to mužu nadávat jak chci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu