Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flashnuté psp a nová baterka


Davee

Otázka

Moje baterka už vydrží hrozně málo...asi je to tim, že jsem ji špatně nabíjel..vyndal z nabíječky kdy jsem chtěl :ziped: apod.. zase nandal na nabíječku kdy jsem chtěl :ziped:

Tk jsem se chtěl zeptat, jestli když si koupim novou baterku, jestli mi pojedou ISO hry... Bojím se abych si nekoupil novou baterku a nakonec mi nešli hrát stáhnuté hry :cry:

Ale mám PSP 2006 SLIM & LITE a nwm jakou baterii bych si přesně mohl koupit.. Jestli by někdo mohl pls poradit? :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hele, ta baterka co mám teď má 1200 mAh, neni to nějak málo? Brácha ve Fatku má 1800... Dobře...když nemá vliv..nějakou koupim...dík!

No brácha mi nějak v tom menu, když to mám flashnuté a dám select tk se tam objeví takový menu... Tak v tom ty hodnoty řádků 2 a 3 změnil a nemá se to tak vybíjt, jenže se sekaly hry :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu