Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dobré pouzdro pro slim > můžu doporučit


Davee

Recommended Posts

Dneska jsem si koupil "Play Case". Kdo uvažuje o koupi nějakého pouzdra, můžu mu doporučit tento "Play Case". Stál něco kolem tří stovek v JRC.

Popis: PSP se do něj položí, drží v něm docela pevně a pouzdro se zavře. Když pouzdro otevřete, můžete hrát a mít psp položené v pouzdře. Pozdro je zevnitř měkké. tkže psp v něm nehopsá :). Když se pouzdro otevře, otevíratelná část se otočí úplně dozadu a pouzdro se dá použít i jako stojánek, např. při sledování filmu. I přes zavřené pouzdro je přístup k portu nabíječky a posouvátku on/off, tlačítkům L, R apod...

Můžu jsem dát fotky, kdyby někdo chtěl...

ZDE OBCHOD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nic ve zlem ale pouzdro si koupil vcera jak muzes teda tvrdit ze se v nem PSP neodira? :roll: pockej za par tydnu, mesicu...

to od logitechu co mam ja je taky s vnitrni gumou a clovek si mysli ze je PSP v bavlnce no ale neni :cry: po dukladnem prohlednuti pod poradnym svetlem (normalne to neni videt) jsem nasel mikropidi skrabanecky ale asi to moc resim :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle pouzdro mám taky. Štve mě na tom pár věcí:

- není přístup k USB portu ani Wifi zapínání

- je poměrně těžký

- guma, která je přidělaná na horní čísti (na té, co se odklápí pryč) mi skoro neustálě vypadává - je to asi způsobený opotřebením, ale člověka to naštve, když to pokaždý vypadne.

- chybí mi nějaký malý úložný prostůžek pro karty - proto taky v nejbližší době budu kupovat nějaké pouzdro, které bude mít vevnitř aspoň 1 kapsičku na kartu.

Zatím sem si nevšiml, že by se mi PSP odíralo, ale neříkám, že se tak neděje.

Výhoda určitě je v tom, že PSP by mělo v tomto pouzdře přežít i větší nárazy či pády (zatím naštěstí neodzkoušeno :-))

Každopádně, poměrně levné a bezpečné. Pro ty, kteří chtělí mít svého miláčka v bezpečí a nechtějí utrácet nehorázný prachy doporučuji :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v popisu mas psp3004 a nevim jak u toho druheho pouzdra ale u toho od Logitechu se karta krasne pod slima vejde do tech vybrani po krajich :)

Já mám taky to od Logitech-u, ale nechce se mi tam tu kartu dávat jen tak. V nestřeženém okamžiku mi vypadne a už si nezahraju :)

No...s tou gumou... Nešla by tam třeba něčím vlepit? Třeba po stranách vteřiňákem? Já to potom někdy asi udělám...

Můžeš to zkusit, ale asi to lepidlo půjde z venku vidět a nebude to moc hezký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Nejlepší bylo to od SPEEDLINK celí z neopremu jenom za 200 LUXUS. Hlavně bylo malé a skladné jenže sem ho stratil :D pak našel a pak zase stratil :D

EDIT: Jinak to originální předražený od SONY neni nic moc. Doporučuji spíš to od SPEEDLINK (maji ho v datartu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu