Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ColorWare aneb tuning PS3 a dalších konzolí!


Mike55

Recommended Posts

Zdravím. Nedávno jsem objevil tuto stránku, kde si můžete vytunit svoji PS3, XBOX, či další konzole nebo mobilní telefony. Vypadá to opravdu skvěle. Grafický generátor je opravdu povedenej a myslím, že v budoucnu si asi nějakou pěkně zabarvenou konzoli za výplatu koupím. Však vyzkoušejte. Jestli zasílají do ČR nevím, ale poptám se.

http://www.colorwarepc.com/c-19-consoles.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě nejsem plně rozhodnutý. Buď pujdu studovat na palackého univerzitu v Olomouci, obor právní a nebo Univerzitu Obrany, kde bych studovat také právo, ale vojenské. A právě na té univerzitě obrany seš brán jako voják z povolání a tudíž dostáváš i takovej plat v průběhu studia. Osobně nevím, jsem na vážkách, ale vidina peněz je pro mě docela důležitá vzhledem k tomu, že je tam vše zdarma včetně stravování+kolejí. Ale myslím, že to do sekce PS3 Hardware nepatří :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný. To je samozřejmost, že nechám ostatní pokochat :cheesygrin:. Jinak u armády zůstavat nemusíš, ale můžeš jako profesionální voják. Záleží na tom, jestli se upíšeš na kontrakt na 20 let..samozřejmě že do tebe budou cpát ty bláboly co všechno budeš mít za výhody..ale já raději budu žít skromněji než by mě nějakej terák vodstřelil někde v prdeli světa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic proti, ale myslím , že je to následovně. Koupí někdo ojeté ps3 za cca. 200 dolarů. Další dokoupení těch obalů seženou zhruba 100 dolarů. Celkoví součet je tedy 300 dolarů. Zbytek si přičtou. Myslím, že to je dost dobrý nápad si vydělat.:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu