Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problémy s hrama


Zdenejek

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

xko samozřejmě flashnuté je... já teda měl svoje xko ale to sem prodal a te%d mám od kamaráda půjčené... vypaluji podle návodu na DVD Verbatim +DL... před časem na to mé xko mi šla jaká koliv hra ale tady na tom to nemohu rozjet (jen tak mezi náma od včera 5DVD v háji) :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a taky spíš jaký hry má a ty mu dou, jestli sou starší, tak by mohly mít wawe 3 a to myslim, že FW 1.51 ještě zvládalo, ale nejsem si jistej, jenom, že sem někde tady na foru zahlíd tabulku s tim, jaká verze FW a jakej wawe funguje bez patche.. jinak si taky myslím, že to je zastaralým FW... ale zjistit se to dá ne, ale komu by se chtělo otevírat xko a připojovat mechaniku k PC...jinak nevim, xko mám jenom chvíli, ale než sem si ho pořídil, pročítal sem si tady fórum, hodně to pomohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
co třeba teorie že to neumí vypalovat?nebo zničená vypalovačka nebo špátná dvd mechanika v xboxu

Tak pokud by jel, podle návodu, co tu je, tak by všechno bylo OK, mám všechny typy vypalování taky odzkoušený a všechno funguje, dokonce to pálím i na tesco DVD+R DL a jede bez problému. Pokud by byla chyba ve vypalovačce, nahlásilo by mu to a zvlášť v clone (si myslim, mě hlásilo každou prkotinu a dost mě to štvalo) a kdyby byla porouchaná mechanika v xku, tak by mu zase nešly ty ostatní hry, takže je to složitý... takže spíš teď de o ty hry, co mu dou hrát a nejsou patchnutý..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže flash nevím jelikož xko není moje... ještě nedávno jsem xko měl a vypaloval jsem to úplně stejně jak toto a šlo to bez poblémů... i to NHL co teď nejde jsem na svém xku hrál bez problémů... má GTA IV... fifu 09 a pod... sice jsem nezkoušel patche jelikož jsem nebyl doma ale všiml jsem si že tady na foru je někdo z Třebíče (město kde bydlím) tak bych se sním dal do kontaktu a nějakou hru si půjčil na zkoušku a pak bych si to zkusil přepálit a viděl bych zda to je mojí mechanikou nebo ne ;-)

ale strašně moc všem děkuji za pomoc i snahu o pomoc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu