Jump to content
  • 0

problémy s hrama


Zdenejek

Question

18 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

a taky spíš jaký hry má a ty mu dou, jestli sou starší, tak by mohly mít wawe 3 a to myslim, že FW 1.51 ještě zvládalo, ale nejsem si jistej, jenom, že sem někde tady na foru zahlíd tabulku s tim, jaká verze FW a jakej wawe funguje bez patche.. jinak si taky myslím, že to je zastaralým FW... ale zjistit se to dá ne, ale komu by se chtělo otevírat xko a připojovat mechaniku k PC...jinak nevim, xko mám jenom chvíli, ale než sem si ho pořídil, pročítal sem si tady fórum, hodně to pomohlo...

Link to comment
Share on other sites

  • 0
co třeba teorie že to neumí vypalovat?nebo zničená vypalovačka nebo špátná dvd mechanika v xboxu

Tak pokud by jel, podle návodu, co tu je, tak by všechno bylo OK, mám všechny typy vypalování taky odzkoušený a všechno funguje, dokonce to pálím i na tesco DVD+R DL a jede bez problému. Pokud by byla chyba ve vypalovačce, nahlásilo by mu to a zvlášť v clone (si myslim, mě hlásilo každou prkotinu a dost mě to štvalo) a kdyby byla porouchaná mechanika v xku, tak by mu zase nešly ty ostatní hry, takže je to složitý... takže spíš teď de o ty hry, co mu dou hrát a nejsou patchnutý..

Link to comment
Share on other sites

  • 0

takže flash nevím jelikož xko není moje... ještě nedávno jsem xko měl a vypaloval jsem to úplně stejně jak toto a šlo to bez poblémů... i to NHL co teď nejde jsem na svém xku hrál bez problémů... má GTA IV... fifu 09 a pod... sice jsem nezkoušel patche jelikož jsem nebyl doma ale všiml jsem si že tady na foru je někdo z Třebíče (město kde bydlím) tak bych se sním dal do kontaktu a nějakou hru si půjčil na zkoušku a pak bych si to zkusil přepálit a viděl bych zda to je mojí mechanikou nebo ne ;-)

ale strašně moc všem děkuji za pomoc i snahu o pomoc :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy