Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

kousavé filmy


Mafamous-m.k

Otázka

Chtěl bych se zeptat proč se mi na notebooku sekajá filmy, která mám na HDD. Nepomůže ani když filmy pustím v jiném přehrávači. Notebook: Sony VAIO NR-31Z, CPU: Intel Core 2 Duo 1.83 GHZ, RAM: 3GB, HDD: 200GB, OS: Windows Vista HOME PREMIUM, Grafika: Nvidia Geforce 8400M GT GPU. Mohl by mi někdo poradit, aby se mi to nesekalo? Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) Pokud to jsou FULL HD filmy tak to může být procesorem, ale myslím si že tvůj by je měl zvládat v pohodě.

2) Vadné sektory na disku

3) špatné kodeky.

4) ntb se ti přehřívá

Já bych zkusil stáhnout KMPlayer. =kmplayer&g[oz]=2.9.4.1436&g[up]=Beta"]http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/multimedialni_prehravace/kmplayer/?g[hledano]=kmplayer&g[oz]=2.9.4.1436&g[up]=Beta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja pouzivam taky vetsinou KMPlayer, ale u HDecek mivam taky problemy. Film vali, ale casem se spomaluje (titulky jdou rychleji, ale obraz vazne)...po nejake dobe se to normalne dozene samo jakoby pretocenim a zas znova to, co sem psal ;-) A komp mam dvoujadro, ktere by to melo zvladat levou zadni (ostatni komponenty neni potreba vypisovat, jiste staci).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu