Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bioshock 2


DeSmond

Recommended Posts

Vím sice, že bych neměl zakládat nové téma, ale nechce si mi psát do PS3 sekce a to proto, že by tahle hra přece jen měla být v x360 sekci ;) , ale hlavně proto, že se chci zeptat jestli už paříte a jaké to je, a nechci aby na mě měli péestrojkaři keci. Vím, že se to smaže, ale třeba to vyjde. Takže hrajete už? Jaké jsou vaše zkušenosti. Já to jen zapnul a dal si "první" level. Musím říct, že jsem to po nedávné 15 minutové úkazce (games.tiscali.cz) byl docela mile překvapen, jelikož ukázka vypadal opravdu hrozně. Samozřejmě nemůžu odhadovat z deseti prvních minut. Vše je zde zatím na efekt, prostředí minule překvapilo (oproti ukázkám). Skriptů je jak nasr-no, ale pěkné. Za prvních deset minut jsem zjistil, jak moc je Big Dddy mocný (spliceri lze zabít 2s vrtání či cca třemi střelami z rivet gunu). Utkal jsem se už i s Big sister a je to velmi tuhý nepřítel, ještě že zdrhla, no a nakonec jsem se podíval i pod vodu - velice pěkné. Svou herni ochutnávku jsem skončil u dálkového hackování. Tahle hra u mě byla na odpis, ale prvních deset minut ukázalo, že to tak zlé nebude. Tak pište co vy. NEMAZAT ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě Bioshock nebavilo a dohrál jsem ho jen z povinnosti. Teď vyšla 2-ka. Stáhl jsem ji a znovu pustil 1. díl a a neskutečně mě baví....Tak nevím...Asi jsem nebyl dost psychicky zralý což při věku 38 let zní hodně divně. Takže já se těším na dvojku jak malej Jarda, ale nejdřív dojedu znovu 1.díl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inovaci je vskutku malo, prekvapilo me, ze IGN.com heu ohodnotil 9.1. Sice rikali, ze najednicku to nema, ale ze je to trosku o necem jinem (vic akce a pry skvely pribeh). Bohuzel kritizovali, ze uz RAPTURE ení opředen takovou rouškou tajemství jako minule.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele hraju bioshock 2 myslym si ze 3tí kolo a při loadingu se mi to celý zasekne a zamrzne i celej xbox stalo se to někomu z vás

ale myslím si žeje to jenom ojedinělý že to zas snad pude ale jeětě sem to nezkoušel nechámvám xbox chvilku vychladnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jak sem psal us jak mi blbne ten bioshock 2 jak se mi kousne

tak sem dal na vaše rady a vypalil ho v novější mechanice

nejdřív to šlo a dostal sem se do dalšího kola ale pak se mi to zase trhlo

myslíte že je to blbě stáhnul

brácha mi to myslym stahoval ze share rapid

nevíte co s tím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jak sem psal us jak mi blbne ten bioshock 2 jak se mi kousne

tak sem dal na vaše rady a vypalil ho v novější mechanice

nejdřív to šlo a dostal sem se do dalšího kola ale pak se mi to zase trhlo

myslíte že je to blbě stáhnul

brácha mi to myslym stahoval ze share rapid

nevíte co s tím

a na jakým médiu to máš ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu