Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

[CENA] Notebook MSI


x-t-rAy

Otázka

Chci prodat notebook MSI er 710x,ale potřebuji poradit s cenou.Jelikož notebook už se v současnosti nejspíš nevyrábí,našla jsem ho jen ve 3 e-shopech s docela velkými cenovými rozdíly.Jeden za 18k druhý za 14k a poslední za 11k [ http://www.zbozi.cz/items?q=msi%20er%20710x&order=relevance&minPrice=&maxPrice=&sId=&r=tab&redir=1 ] Proto moc nemám představu za kolik to prodat.

Je používán od září 2oo8.Vizuálně je na tom velice dobře-žádné praskliny,škrábance apod.Byl 1x reklamovaný z důvodu problémů s ventilátorem.Reklamace byla kladně vyřízena.Jinak bez problémů.Má veškeré příslušenství.

Parametry

Typ procesoru: Athlon 64 X2 Dual Core

Formát obrazovky: 16:9

Úhlopříčka obrazovky notebooku (v palcích): 17

Operační systém: FreeDOS

Kapacita paměti (v MB): 2048

Kapacita pevného disku (v GB): 160

Rychlost otáček (v RPM): 5400

Kapacita paměti grafické karty (v MB): 64

Druh optické mechaniky: DVD±R/±RW/ CD-R/CD-RW/RAM

Wi-Fi: Ano

BlueTooth: Ano

TouchPad / TrackPoint / TouchScreen: TouchPad

Možnost rozšíření o Docking Station / Replikator: Ne

Počet USB portů: 4

FireWire port: Ano

Sériový port: Ne

Paralelní port: Ne

S-Video výstup: Ne

HDMI: Ano

TV Tuner: Ne

Max.výdrž na baterie (v hodinách): 2

Hmotnost notebooku: 2.6 - 3 kg

Integrovaná Web kamera: Ano

Takže otázka- Za jakou cenu ho prodat? :roll:

Za rady dám thx,v případě že odpoví úchyl nebo pedofil můžu poslat smajlíka s pusinkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to kuba741: okopirovat post zezhora je to jediny co umis... rikat kdyby u obchodu nikoho nezajima...

Posli fotky, rekni si cenu a uvidim co se da delat /rozhodim site - jeden zajemce by tu byl - cena je nejdulezitejsi/...

Ted jsem prodaval 15,4 Acer s 256mb grafickou kartou za 7500,- a byl v zaruce. rozptyl od 6000 - 8000,- podle toho na jakyho exota narazis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to kuba741: okopirovat post zezhora je to jediny co umis... rikat kdyby u obchodu nikoho nezajima...

Posli fotky, rekni si cenu a uvidim co se da delat /rozhodim site - jeden zajemce by tu byl - cena je nejdulezitejsi/...

Ted jsem prodaval 15,4 Acer s 256mb grafickou kartou za 7500,- a byl v zaruce. rozptyl od 6000 - 8000,- podle toho na jakyho exota narazis.

prestan se do me doprdele navazet !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja bych to dal na aukro tak za 7K ... přeci jen tam není označena grafická karta , podle mě je to nějaka integrovana s 64mb pamětí , za další sice je pěkné že ma 17palcový monitor ale mobilita je u dnesních notebooku co většina lidi včetně mě považuje u tohodle typu za to nejduležitějsi ... O procesoru bych se taky víc rozepsal to ze je tam dvojadru 64bitovi mě toho moc nerekne ... tak ze by to chtelo takt procesoru ... Jak pisu hodil bych to na aukro s minimalni cenou co bych za to chtel dostat a v pripade zajmu vice uzivatelu by se mohla vyhnoupnout az nad predpokladanou cenu prodeje ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu