Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

corrupted profil


Jindrous

Otázka

ahojte mám doma dva xbox360 a jeden z nich dostal ban druhý radši na net nepřipojuju.Ted k problému:

Profil na kterém hraju na to xboxu360 s banem není vidět na tom druhém xbox360 bez banu, když najedu na záložku s obsahem pamětovky tak tam profil je ale píše to corrupted profil ale při tom na tom prvním xboxu360 s banem je ten profil vidět a je v pohodě.

Jak to udělat aby ten profil byl funkční i na tom druhém xbox360 ???

A ještě k čemu a jak ted využít hdd když mám ban?Mám ten HDD dát do xbox360 bez banu a tam půjde???

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tady je návod jak to udělat aby ty profil z banánovýho xboxu šel i na nebananovaný box

http://www.pothsprojects.com/viewtopic.php?f=102&t=1168

díky moc akorát neumím anglicky, může prosím někdo ten návod přeložit, popřípadě napsat polopatě česky jak na to?díky za pomoc..

taky mi není jasné jak upravit údaje,složky,a vše potřebné na kartě která jde zasunout jen do xboxu a ne do pc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když udělám nový profil na xboxu s banem tak na xboxu bez banu nejde.a co když to udělám obráceně?Vytvořím nový profil na xboxu bez banu a potom ho můžu používat ten profil plnohodnotně na xboxu i s banem?Pokud jo tak by to asi bylo nejlepší až na to že začnu všude od nuly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
díky moc akorát neumím anglicky, může prosím někdo ten návod přeložit, popřípadě napsat polopatě česky jak na to?díky za pomoc..

taky mi není jasné jak upravit údaje,složky,a vše potřebné na kartě která jde zasunout jen do xboxu a ne do pc...

http://console-forum.net/showthread.php?t=83906

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze pokud jsem to spravne pochopil, tak ty profily z bannuteho xka na nebannute a zpet nedostanu :D

jde i o tohle

po precteni !http://console-forum.net/showthread.php?t=83906" se mi stejne nedostava odpoved na otazku :D ME nejde o to obnovit archievmenty a tak na nebanovanou konzoli...jde mi o to ze synovec ma ban a ja chci aby si mohl hodit profil na kartu a prijit ke me kde zaparime neco ve splitu a ja ho mohl prihlasit na jeho profil. To mi stejne nepomuze, tamten navod, protoze jakmile to zase da do bannuteho xka, tak se mu to zase zablokuje, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
takze pokud jsem to spravne pochopil, tak ty profily z bannuteho xka na nebannute a zpet nedostanu :D

jde i o tohle

po precteni !http://console-forum.net/showthread.php?t=83906" se mi stejne nedostava odpoved na otazku :D ME nejde o to obnovit archievmenty a tak na nebanovanou konzoli...jde mi o to ze synovec ma ban a ja chci aby si mohl hodit profil na kartu a prijit ke me kde zaparime neco ve splitu a ja ho mohl prihlasit na jeho profil. To mi stejne nepomuze, tamten navod, protoze jakmile to zase da do bannuteho xka, tak se mu to zase zablokuje, ze?

Aby ti profil fungoval na nezabanovaném Xboxu, musíš mít obnovený profil a protože na Live nechceš, tak to musíš udělat podle toho tutorialu.

Profil se ti potom už znova nezablokuje a můžeš pokračovat ve sbírání ajchů jak na banuté tak i na nebanuté konzoli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim, ja mam podobnej problem. Zajimalo by me, jak zprovoznit savy ze zabanovaneho xboxu na novym nezabanovanym. Kdyz strcim disk se savama do novyho xboxu (kde mam uz pres xbox live obnovenenej profil), tak to pise savy stejne neukazuje. Pokud najedu do nastaveni xboxu/memory tak se tam ty savy ukazujou jako corrupted save data. Nevite nekdo, jak je zprovoznit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokud ti nevadí' date=' že přijdeš o ajchy, které jsi získal od doby, kdy jsi dostal ban, máš připojení na net a nechceš se s tim zabejvat, tak ti stačí použít recovery gamertag, v opačném případě postupuj podle tohoto návodu :)

OK, takže trochu jsem hledal a zkusil to obnovit bez těch Ajchů, před recovery gamertag. Bohůžel tímto vám stále zůstenou něpřístupné všechny savy.

Pokud však z disku, který máte ze zabanované konzole smažete starý corrupted profile (POZOR, musíte zvolit !!!!!DELTE PROFIL ONLY!!!!!, nesmite davat profil and all items), tak se vám zprovozní alespoň všechny savy, které jste nahráli před banem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu