Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vylepšení počítače


Hromy55

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no nejlepší by bylo dát sem, co máš za komponenty....jinak mužeš a) taktovat nebo b) dokupovat komponenty.....ale to jenom grafarnu a RAMky (cpu samozřejmě taky, ale jestli chceš novej, tak budeš muset kupovat (pravděpodobně) i novej motherboard a to máš skoro jako celý nový PC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Typ CPU AMD Athlon 64, 2400 MHz (12 x 200) 4000+

Název základní desky MSI K8N Neo4 Platinum v3.0 / K8N Neo4-F v3.0 (MS-7125) (4 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)

DIMM1: Kingmax MPXC22F-D8KT4R 512 MB PC3200 DDR SDRAM (3.0-4-4-8 @ 200 MHz) (2.5-3-3-6 @ 133 MHz)

Grafický adaptér Radeon X1600/1650 Series Secondary (256 MB)

doufám že to bude stačit jen jsem to zkopíroval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
většinou se nevyplatí do PC cpát prachy ale koupit si nový PC ale když už tak určitě grafiku, procák, ramku aby ti to hlavně bylo spolu kompatibilní se základní deskou a pak si dej pozor aby si to uchladil

nemáš pravdu jsem si updatoval HW a ten starej jsem prodal a vyšlo mě to levněji než kdybych kupoval nový, stejně kupuješ jen HW a na co by mi byla navíc kejsa.

EDIT: měl by jsi taky napsat kolik by jsi chtěl do toho vrazit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak nejnovější hry tam určitě nerozjedeš, ale na nějaké by to mohlo stačit, je mnoho skvělých her, které nemají velké HW požadavky... A pokud by jsi chtěl hrát nejnovější hry, dle mého se to nevyplatí dokupovat, radši koupit celé PC nové. Mohly by ti také pomoci programy na zrychlení PC, např. tento: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/ashampoo-winoptimizer/?g

EDIT: Když ty staré komponenty prodáš a PC si sestavíš sám, tak to vyjde levněji, ale když jsi laik, tak to sám určitě dohromady nedáš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak nejnovější hry tam určitě nerozjedeš, ale na nějaké by to mohlo stačit, je mnoho skvělých her, které nemají velké HW požadavky... A pokud by jsi chtěl hrát nejnovější hry, dle mého se to nevyplatí dokupovat, radši koupit celé PC nové. Mohly by ti také pomoci programy na zrychlení PC, např. tento: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemove_nastroje/optimalizace_systemu/ashampoo-winoptimizer/?g

nwm kolik peněz samozřejmě co nejmín chci to na hry a přístí rok i do skoly na krelsneí atd. hry mi jdou ale nevím proc vsechny se strašně sekají ..popřípadě jaký nový počítač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nové hry se ti sekají, protože ten to PC prostě nezvládá, ale může to taky být tím, že dlouho nebyl přeinstalován systém a již je celý chod pomalý... Určitě ybch zkusil ten program na optimalizaci výkonu.

no seká se mi ted i san andeas a o driv v pohode jak mam tedy preinstalovat kdyz jeste chci aby nektere věci zustali v počítači

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No víš..PC nevycházejí jako konzole každý rok nová verze,aby si tam rozjel to nejnovější. Je to trošku složitější. Jestli chceš poradit takhle přes internet musíš sem napsat jaká je tvoje konfigurace .Spusť si správce zařízení z ovládacích panelů a vypiš to sem.Potom by se řešilo ,co bude potřeba vyměnit a co ne.

Jinak z čistících programů bych ti doporučil CCleaner, sám jsem se divil kolik bordelu jsem v kompu měl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No víš..PC nevycházejí jako konzole každý rok nová verze,aby si tam rozjel to nejnovější. Je to trošku složitější. Jestli chceš poradit takhle přes internet musíš sem napsat jaká je tvoje konfigurace .Spusť si správce zařízení z ovládacích panelů a vypiš to sem.Potom by se řešilo ,co bude potřeba vyměnit a co ne.

Jinak z čistících programů bych ti doporučil CCleaner, sám jsem se divil kolik bordelu jsem v kompu měl :)

už jsem neco napsal v předhcozim přispěvku to nestačí ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak na nové Pc hry budeš potřebovat určitě nový hardware..

Máš ,ale docela staré PC..

Nové díly..Grafickou kartu,nejméně dvoujádrový procesor a RAM 2-4GB..

3-5.Tisíc.. Kč

Ale, jestli čtu dobře tak máš velmi starou základní desku... A tu budeš muset vyměnit jako první..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu