Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vylomený audio jack (NB)


Dracris

Otázka

Mám notebook MSI EX600 a po neopatrném hraní se mi podařilo zřejmě vylomit výstup do sluchátek. Tzn pokud zapojim sluchátka normálně, hraje pouze pravá strana. Obě hrajou po přitlačení jacku na levou stranu.

Chtěl bych se zeptat jestli je možné nějakým způsobem prohodit výstup do sluchátek například se vstupem mikrofonu, nebo toho třetího vstupu, který se tam nachází.

Nejdřív jsem to chtěl zkusit opravit mechanicky, ale zrovna zvuková část je v tomhle notebooku tak nepřístupná, že bych musel odmontovat zřejme celý heatsink a takhle se hrabat vedle procesoru se mi nechce...

Hold pokud to softwarově nepůjde, zřejmě se pokusim upevnit jack tavnou pistolí, protože pájet tam něco se fakt bojim.. Díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pokud se ti to nepodaří ... tak je ještě možnost myslim že přes USB redukce ... a nebo slot pro datové karty (zvukovku kupit jestli je) ... ale nejsem si jistej

EDIT: tak do usb něco je - http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=105140006000000R4B&Search=usb%20jack&SearchType=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jj. O tom sem slyšel, ale vzhledem k tomu, že si chci nechat dát repasovat baterku, což už samotný je dost velká pálka... Spíš mě opravdu zajímá jestli je možný sehnat třeba upravený drivery nebo prostě odpověď jestli je to technicky možný prohodit ty porty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zavorka, tak to mu asi nepomuze, kdyz ma spatny kontakt na desce, ze...

Softwarove to nejde, to jde leda u zvukaren, ktere maji 3 jacky a umi 5.1 zvuk - ty umi prohazovat line in a mic za subwoofer + rear .. Pokud tvoje zvukarna umi jen klasicke 2.0, tak mas smulu a softwarove to neprohodis.

.. vazne si myslis, ze ma cenu takovy kram jeste nejak opravovat a repasovat baterii?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No je to jenom uvaha asi se na tu repasi baterie stejně vyprdnu :) ale tak ase jako kram mi to moc neprijde... Jelikož budu teď maturovat tak sem s prachama rád, že sem rád.

S tim softem to je pravda, ale mám dojem, že je to na Sound Blaster... Máme to i ve škole... a to bude asi ta 5.1.

Tak skončim u tavný pistole :cheesygrin: Všem dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu