Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Efuses


dodlof

Otázka

Zdravim, jestli jsem to dobre pochopil tak po upgrade DB na vyssi ver. nez 7xxx dojde k preruseni 2 efuses v cpu a tim zabraneni read/write Nand? upravou na desce(odpajenim R6T3 nebo klemou) zabranim preruseni efuses ale zase uz pak nejde upd.,bez update se zase nespusti nejnovejsi hry, takze je to takovej kolotoc... jedina moznost je tedy bud vsechny hry prevadet na starsi wave nebo flashnout na XBR nebp Freebot je to tak?

jaky je vlastne rozdil mezi temito 2 upravami?ma s tim nekdo zkusenost?mam starej xbox doma na pokusy tak bych to chtel zkusit, nand jsem jiz vycetl, extrahoval KV a config a vlozil do XBR. jen se mi jeste nepodarilo vycist cpu key, je vubec potreba k necemu? dvd key mam.

a ze zkusenosti s nandpro kdy korektni vycteni vyjde tak na 3.pokus si moc nejsem jistej se spravnym zapisem, s takovou chybovosti to budu flashovat kdovi kolikrat nebo je write uspesnejsi nez read? jak je na tom usb SPI flasher?nejaky soucastky doma mam jen sehnat PIC18F2455 a sestrojil bych si to jestli to ma cenu, jak rikam mam to na svy pokusy takze nejak dal to asi nevyuziju... mno otazek mam celkem dost, kdyz aspon na nejaky dostanu odpoved budu velmi vdecen... myslim ze snoopyku ty bys s tim mohl mit zkusenost ci romiiku ty?mejte se cusss

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nandpro ti hází nějaký chyby? Jestli nebudeš mít bezchybný originál nand tak když ti nepůjde xbr a budeš chtít zpátky origo tak si v loji.

Zkoušel jsi md5 součty? Sedí všechny? Nebo alespoň většina.. Doporučuji vyčíst nand několikrát, třeba 10x a pak porovnat ty součty. Pokud sedí tak máš nejspíš správně vyčteno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím.nandpro mi nehází chyby.ale jak jsem psal tak korektní přečtení tak na každej 3.pokus.jasně že jsem to kontroloval přes md5:) a když to flashnu na nejnovější xbr mužů to pak zase vrátit na original nand co mám teď?je to verze 6xxx.a co je to ten xell?nebo spíš má cenu si zjišťovat ten cpu key?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co je verze 6xxx ?? normalne si updatnes z flashky na 7371 pak si udelas nekolik zaloh a az udes mit jsitotu ze mas zalohu OK udelas XBR a tu OK zalohu muzes kdykoliv vratit zpet ale musis odpojit Jtag aby jel Original NAND. I Kdyz nekdo rika ze to jede i s Jatg asi jak na jake revizi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cusss, ja jsem presne nevedel jakou verzi DB mam, tak je to 6717, jsem to psal z prace, tak jsem si trochu zjistoval to XBR a mam jeste otazku, musim to updatovat na 7371? nebo jen ten XELL na zjisteni CPU KEY a pak rovnou XBR? mam totiz problem s softwarem Degraded, jakmile otevru svoji orig. zalohu, program mi vyhodi chybu(testovano ve win 7 -prestane pracovat ale ani v xp to nejde) rok jsem kontroloval v hex editu a je tam 2005 tim to nebude, tak se do toho zatim moc nechci poustet, cau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu