Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield: Bad Company 2


Marshall76

Recommended Posts

jojo bude to mazec hra, nemužu se dočkat :coolp:

jakej máš level ?? :)

a za koho nejraději hraješ, já za medika a opraváře. Někdy to vemu i za snipera ale ty mě někdy štvou, jenom utíkáš po cestě a slyšíš jen pic a ležíš. za obyč. vojáka mě to moc nebaví :cry:

Ale za medika sem si otevřel M249 a to je mazec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, tiez sa neviem dockat 5.3. :-D

Inak v tomto deme nebude nikto viac ako 2. uroven, na 3. (kvoli tomu ze to je demo) potrebujes 4 miliony bodov myslim. Mna osobne bavi hrat za akehokolvek vojaka, kazdy je na nieco ine zamerany a to je uplne super, Medik a Sniper aj za obrancu aj za utocnika ale pri obrane radsej za Inzernyra a pri utoku Assault pri close combat. Ale celkovo je to premakane. LEN NECH UZ JE FULL!!! :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Zdarec,

asi pred 3mi dny jsem dohral tuto skvelou hru. Nyni vidim, ze uz je k mani i abgx overena verze.

Chtel jsem se zeptat, jestli ta prvne vydana nebyla nejaka BETA, protoze behem breefingu a nacitani mise mi v pravem rozku (jak se toci kolecku loading) se sem tam zmenila textura...

Vetsinou bylo na cernem pozadi (stejne jako zbytek obrazovky / pozadi) ale sem tam melo toto kolecku kolem sebe ciste sedy ctverecek... jakoby spatne nactene neco nebo tak neco...

Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu