Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA4 problem :(


Ryder3.0

Recommended Posts

pučil sem si od kámoše original gta4 a nainstaloval sem to...ale potom to po mě něco chce vypadá to jako že na to potřebuju SP1 ale já mám service pack3....znamená to že se budu muset kvůli hře vrátit zpět do pravěku? tu přikládám screen a zárověň předem děkuji těm co se mi budou snažit pomoct :-* gtaz.th.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ryder3.0 : Já mám GTA 4 original na PC a musím říct že bylo lepší když jsem měl warez verzi. Protože s tou originálkou bylo tolik problémů... RGSC, GFWL, atd.... A celé mě to nějak blbne dřív mě to nedělalo. A Multiplayer mám taky nějakej pošahanej...

Jinak k tomu CD Key, ta aktivace se dá zrušit kdybys tu hru chtěl třeba prodat atd...

Jinak SP3 není nutností dá se to obejít. Takže hrát můžete klidně na SP2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau pls nevíte někdo jak vyřeším u GTA 4 savy - ukládání??? Píše mi to tam ať se registruji na Windows LIVE ale to GTA není originál. Ono to po mě chce nějakej serial ale ten nemám a na internetu to nenajdu protože jsou už použitý. Četl jsem že se to dá udělat nějak offline ale na to jsem nepřišel když jsem těm lidem napsal jak se to pořádně dělá nikdo nenapsal tak pls pomoct děkuji všem ochotným lidem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau pls nevíte někdo jak vyřeším u GTA 4 savy - ukládání??? Píše mi to tam ať se registruji na Windows LIVE ale to GTA není originál. Ono to po mě chce nějakej serial ale ten nemám a na internetu to nenajdu protože jsou už použitý. Četl jsem že se to dá udělat nějak offline ale na to jsem nepřišel když jsem těm lidem napsal jak se to pořádně dělá nikdo nenapsal tak pls pomoct děkuji všem ochotným lidem.

rád bych pomohl..ale moc nemám jak..já sem s tím měl taky problém..ale je to udělané tak že když si to chceš ukládat tak se musíš zaregistrovat..taky jsem ten productkey hledal ale nenašel a potom se přeinstaloval win a už jsem to znova nedělal..takže moje rada..hledej, hledej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám origo :D a ten windows live je stejně nějakej divnej...ty savy sem ještě nesprovoznil

Možná to bude tím, že nesmíš mít zadanou Českou republiku :o)) U ní tě to bude vždy házet do offlinu. Vyplň si jméno a jako zemi použij United Kingdom. GTA 4, Fallout 3 fungují naprosto spolehlivě :o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám origo chlapci :-) ....a to gta4 se mi znechutilo natolik tou instalací že ho asi hodim z okna

edit:yakuza když dám to v pravo tak se nic neděje :) u toho v levo se mi aspon objeví okno(screen viz. dole) pak dám play spustí se nějáký ho**o v příkazovym řádku a nic...nejedeto

gtachyba.th.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Service pack asi nemáš aktuální,co? :dozey:

//tak koukám,že někdo to už psal...

Zkusil bych patche a aktuální drivery a nebo přeinstalovat os,napiš nám taky co máš vůbec za sestavu,ať víme na čem chceš hrát.

Já origo gta 4 měl a úplně bez problémů,takže to nebude chyba ve hře,ale mezi židlí a klávesnicí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

service pack mám aktuální pokud je nejnovější 3...nechceš se mě ještě zeptat jestli mám legal nebo ilegal system? reinstal os nehrozí.....už jenom proto že ho nemám dýl jak 2 měsíce ...a hraju na dobrym stroji...:blink: ...ale abych tě uspokojil jen pro představu myslim že i kdybych to měl rozjet na low detaily tak toto postačí :inteláckej quad core 2,66ghz ,nvidia gf9800 gt ,ram 2x 2gb , chceš ají velikost mejch ponožek?:dozey: a pls nepiš mi že je to tím že mám XP...jinak vytrhnu kabely ze zásuvky....ta hra už mi běžela.....asi zkusim reinstall

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..nechceš se mě ještě zeptat jestli mám legal nebo ilegal system? reinstal os nehrozí... ...ale abych tě uspokojil jen pro představu myslim že i kdybych to měl rozjet ..chceš ají velikost mejch ponožek?:dozey: a pls nepiš mi že je to tím že mám XP...jinak vytrhnu kabely ze zásuvky....ta hra už mi běžela.....asi zkusim reinstall

Tak si škubni ty vole,co si myslíš?Lidi se ti tady snažej pomoct a ty se budeš chovat takhle?Tak na tebe kašlu,salám alajkum! :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

,salám alajkum! :roll:

chtěl sem rady od zkušenejch co tu hru mají,ne těch co viděli jen obrázky ze hry v nějáký knížce!určitě sem nechtěl pomoci od někoho kdo si myslí že za pc sedim poprvý.......ztráta času radši toto lockněte

edit:jo, ted napiš:tu hru mám už 5x dohranou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu