Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GTA4 problem :(


Ryder3.0

Recommended Posts

k čemu by mi byly nahnaný příspěvky?je potřeba se zamyslet než něco napíšeš :-) ...na tomto forum sem se regl kvuli radam,když bych měl nějakej problem chápeš?případně abych rady rozdával:dozey: ...kdyby sis pořádně pročel toto téma než začneš pindat udělal bys líp...postnul sem tu screen kde mi to místo písmen ukazuje čtverečky...kdyby ses mi opravdu snažil pomoci napsal bys co si myslíš že to je nebo jestli ti tam někdy něco takového taky naskočilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty čtverečky tam nebudou,když si změníš ve windows jazyk na anglickej,nebo by stačila dát instalace v češtině,jestli tam něco takovýho bylo,už si to nepamatuju... :roll:

...navíc jestli dobře koukám,tak je to na konci instalace a tam ti to myslim jen píše,že potřebuješ service pack,net framework a microsoft visual c++ a nebo je to jen souhlas s licenčníma podmínkama ....

to okno se social clubem,dáš play a měl by ti vyskočit login na SC,tam dáš email a heslo,pak by se měla objevit příkazová řádka a jet to...jestli to tak nejde,tak jsi udělal někde chybu při instalaci,nebo máš vadnej soubor a nebo bych vyzkoušel stáhnout crack i přes to,že máš origo a vyzkoušel bych jestli to půjde.Jestli jo,tak si to přeinstaluj a mělo by to jít...jestli ne,tak nevim když ti to nehodí žádnou chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu přepnutí jazyka na aglický...když to přepnu na EN pak chcu spustit tu hru tak se mi otevře to okno viz. screen a s tím jak se mi otevře mi zároveň win přepne na CS jakmile zavřu to okno naskočí zase EN...je to divný

edit:jak kliknu na to CD dám spustit tak mi vyskočí ta tabulka windows/shell tak na to kliknu pak se otevře další tabulka s tím play(jak jsi si mohl všimnout na screenu už tam sem lognutý) dám play naskočí příkazovej řádek a dál se nic neděje :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po ukončení toho příkazovýho řádku nic dalšího nenaběhne...a v procesech sem to taky nenašel...tak opravdu nevim..možná to bude tim že sem si tam nainstaloval češtinu do toho gta...asi to bude chtít reinstal nebo jak to vidíš?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsi tu hru rozjel? Jestli ne ,tak skus crack co jsem to poslal...

Měl jsem trošku také problémy tu hru si zahrát,ale ne tak jako ty..

Na internetu v různých diskuzích se dá dočíst více.. (google

http://console-forum.net/showthread.php?t=77575

[url]http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/grand-theft-auto-iv-pc-skvela-hra-plna-technickych-chyb-pp9-/clanek.A081214_133904_bw-pc-recenze_mik.idn[/url]

..Přišla ti zpráva..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls, mám taky problem. Po každým spuštění se zkurví zvuk, prostě repro jen chrčej. Několikrát se to spustilo v pohodě, ale většinou to naskočí s tím chrčením. Patch mám 4 i s crackem. Hru jsem stahoval hned po jejím vydání, tak je možná zkurvená. Nevíte kde bych ji našel znovu na czshare? Thanks za vyřešení...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu