Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Notebook, problémy při napájení


canava

Otázka

Už nevím co si mám o těch pc myslet vždycky se jim něco stane nebo dělaj kraviny z nevysvětlitelných důvodů.. Co má třeba znamenat tohle a jak to mám vyřešit ?!?! :?:roll:

Když mám notas zapojenej v síti tak se mi sekaj hry a nebo chrčí hudba. Jakmile to vypojim a jedu na baterku tak hry mi jedou jako po másle (no jak se to vezme za 5minut se to začne zase sekat ale naštěstí to zachvilku zas zmizí a pořád dokola...) To by ku... nemělo dělat co to ku... Bill Gates seslal na zem ! ! ! :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

takže - podložku mám, graf kartu taky, adaptérém to nebude nebo možná tím že je starej ? protože když jsem měl pc novej tak jsem na něm hrál všechny hry co hraju tet bez problému. A tet ? právě proto mě chytá z toho rapl proč se to tak najednou začalo sekat :coolgun: suprovej pc a takhle se mi tady vyjeb-vá... Edit: ještě napíšu aby pak někdo zbytečně nepsal at to zkusím, win jsem taky zkusil přeinstalovat a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

cože na co jsi se ptal ? proč nepouživám originální adapter co jsem dostal k pc ? :D a co si jako myslíš že asi používám? adapter na stary nintendo nes? :D :) to my teda vysvětli to je možny do toho narvat něco jinyho než originalni adapter ? :) win byl z Vista na Vista

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
cože na co jsi se ptal ? proč nepouživám originální adapter co jsem dostal k pc ? :D a co si jako myslíš že asi používám? adapter na stary nintendo nes? :D :) to my teda vysvětli to je možny do toho narvat něco jinyho než originalni adapter ? :) win byl z Vista na Vista

cituji: "adaptérém to nebude nebo možná tím že je starej ?"

proto se ptám, jak jako starej. Co je to za notebook. Jak je teda dlouho starej když tvrdíž, že adapter je starej? :) Napsal bych na podporu dané značky tvého notebooku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu