Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

recovery flasher HELP PLS


majkliczek

Otázka

omlouvam se ze zakladam nove tema ele prvni problem jsem vyreil a nevystihoval by nazev muj druhy problem :) jedu vse podle navodu ...

http://console-forum.net/showthread.php?t=55429

mam splnene vseny body dokonce jsem uz rozjel i ten recovery FLAsher ale probleem :) nwm co ted v nema mackat jake soubory jeste prihodit do PSP a vubec co macka mohl by mi to nekdo vysvetlit uplne po lopate ?:( diky moc ja jsem bezmocny uz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

panebože, proč ? .. Nahodíš Chickhen a jedeš

Stáhněte soubory, rozbalte a složku PSP nakopírujte na kořen karty (při otázce zda-li chcete přepsat dejte ANO - do složky se pouze přidají nové soubory a staré zůstanou)

Tak tohle snad nemusim vysvětlovat

Aktivujte ChickHEN na vašem PSP - Návod na instalaci ChickHEN

No comment

Z menu GAME spusťte aplikaci PSPident 0.4. Ta vám na 100% řekne jakou základní desku v PSP máte a jestli ho tedy můžete tímto postupem flashnout.
Pokud máte flashnutelnou desku spusťte aplikaci Recovery flasher 1.60. (pokud máte neflashnutelnou desku, tak vás nenechá dál pokračovat v instalaci)
V menu aplikace vyberte "Target FW: 5.00" a poté "Install M33 FW. Doporučuje se dát "reset (format) settings as well".
Nechte běžet instalaci CFW. PSP se restartuje a máte CFW 5.00M33-6

Tak co na tom nechápeš ? :roll: srry, víc po lopatě to nejde, chybu hledej u sebe ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1)V menu aplikace vyberte "Target FW: 5.00" a poté "Install M33 FW. Doporučuje se dát "reset (format) settings as well".

kdyz to dam vypise mi to errory proto se ptam jestli mam pridam nake soubory nebo co nedela to nic

presne mi to vypise installing firmware - PSP model : Clasic "Fat" PSP

Updater used to extract FW: 500PBP

unassiging flashs....

flash2:wasnt't assasigned - that's ok

flash3:wasnt't assasigned - that's ok

Extracting special updater . PRX...

Error OPENING 500.PBP! (0x80010002)

loading updater modules

ERROR 8001002..atd atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu