Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Televize pro PS3...


ladislavczech

Otázka

Dobrý den, vím, ze uz to tu je Xkrát ale potreboval bych poradit s konkretní televizi, kterou jsem si vybral. Je to full HD za 6,5 tisic tak mam obavy aby to nebyla nejaka nekvalitni. http://www.proton.cz/mimoradna-nabidka/notebooky-pocitace-it/monitory/lcd-monitor-samsung-p2270hd.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
za 6,5 větší televizi nekoupíš, maximálně tak o 24palcovej monitor, ale bez DVB-T, jestli je to HD nebo fullHD nehraje roli, protože stejně jsou téměř všechny tyhle menší televize většinou s fullHD

Tak ja si asi koupim tuhle. Snad bude dobrá a snad mi bude stacit jen tech 22”

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, rad bych vyuzil tohle vlakno k podobnemu dotazu. Chci poridit PS3 a tv k PS3.

Uvazuju o:

http://plazmove-televize.heureka.cz/panasonic-tx-p42x10y/specifikace/

Nebude tam obraz z PS3 nejak defomovany? Cetl jsem tu, ze vetsina her je stejne na "720p". Budou teda hry na takove uhloprice vypadat dobre ? Cena a uhlopricka TV je super jen neni FULL HD. Za ty penize ale super, chci koukat na olympijske hry a poradne videt zlato za hokej.

Mimo jine, chci PS3 hlavne kvuli exkluzivnim titulum (Heavy Rain, Uncharted 2) a NHL2010 online a FF13. Delam dobre ? :) Jsem klasicky PC uzivatel. Ale jak starnu chci mit vse pekne a rychle, neresit nejake dalsi kraviny, proste prijit z prace, pustit a kvalitne si zaparit.

Diky moc

vase pripadne nazory uvitam i na mail : luckass@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nema smysl ti rikat tohle nebo tamhleta televize. Musis si predstavit to zkaladni!

sam mam 22" full HD. 1, na PS3 nemusis mit full HD. vetsina her je 720p - tedy HD ready. 2, na 22" se v zadnem pripade neda koukat z 1.5 metru. To je tak na 0.5-0.7metru.

Tedka jsem si koupil 42" full HDcko a ikdyz psali ze na to musis koukat minimalne ze 3 metru. BLBOST. Pokud mas dobrej signal tak se na to muzes koukat i z 1-5metru az 2 metru... uplne v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu