Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PrasklÝ display


marcschan

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Např. v Sony centrum ,ale tam to mají drahý jak prase...

Jinak je dobrý si najít nějakýho flashera ,kterej to umí ;) a je to lepší a výhodnější

Tak to už jsem zkoušela- koupila jsem ho z druhé ruky, byl předělaný tak , aby tam šly ISO hry, ale když jsme tam dali orig.hry( např. Fifa 2009), tak to nešlo.Potřebovala jsem to předělat, ale nikoho jsem nesehnala.Ale přesto děkuji moc za radu.Ahoj:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to už jsem zkoušela- koupila jsem ho z druhé ruky, byl předělaný tak , aby tam šly ISO hry, ale když jsme tam dali orig.hry( např. Fifa 2009), tak to nešlo.Potřebovala jsem to předělat, ale nikoho jsem nesehnala.Ale přesto děkuji moc za radu.Ahoj:?

ja jsme flasher, vymena te vyjde na 1200kc... vic ne, pokud bych to delal ja zdarma bych updatoval na nejnovejsi fw na kterem ti nove hry pojedou:) ale jsi z prahy, takze si sezen kontakt na anonymouse...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud chceš můžu ti vyměnit displej + ti dám nejnovější FW na hraní ISO/CSO her a za dobrou cenu a jsem z Prahy

Ahoj, tak to bych byla ráda. syn ho má teď na soustředění( používá ho aspoň jako MP3), tak až dorazí, tak bych se nějak ozvala.A jakým způsobem bys to dělal, to asi není na počkání,že.Dík marcschan:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu