Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

prosim o radu


macik1996

Otázka

Muzete mi prosim nekdo poradit.Pred 2 dny jsem zacal hrat hru a zniceho nic se mi vypnul ps3.Musel jsem ji zapnout rucne,protoze to neslo pres ovladac a po nejake chvilce se opet vypnul.nevite prosim nekdo jakou pricinou se toto stalo nebo co se vlastne stalo.Dekuji vsem za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Potřeboval bych poradit když hraji nějakou hru nebo jsem v hlavním menu tak u těch ikonách jsou stíny nevím čem by to mohlo být jestli je to televizí mám LCD projekční SONY koupil jsem i nový HDMI kabel a nic.A nebo jestli to není konzolou!!!:roll::cry:

No, normální PS3 toto nedělá, problém bude, řekl bych, někde v připojení k televizi. A to jako jsou stíny jenom u těch ikonek, když projíždíš menu? Takže se rozmazává obraz, který není statický, jo? Zkusil bych se ještě jednou podívat do nastavení přenosu videosignálu v PS3 a zkontroloval, zda je vše OK. Pak bych zkusil, jestli jsou oba dva konce HDMI kabelu dobře zasunuté.

A to ti dělá pouze na PS3? Normální televizní kanály, DVD atd. jdou dobře, jo?

impo5sible: Slimko má taky fan test;)

http://www.youtube.com/watch?v=sPOB9F6BZEk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Muzete mi prosim nekdo poradit.Pred 2 dny jsem zacal hrat hru a zniceho nic se mi vypnul ps3.Musel jsem ji zapnout rucne,protoze to neslo pres ovladac a po nejake chvilce se opet vypnul.nevite prosim nekdo jakou pricinou se toto stalo nebo co se vlastne stalo.Dekuji vsem za pomoc

Jo tak tohle mi dělala moje 60GB před YLODem, doporučuju komplet vyčistit, hlavně jestli jí máš v kuřáckym prostředí a možná taky dát novou teplovodivou pastu, ta moje měla tři roky minimálně a větrák byl solidně chlupatej.

Edit: Jo teď sem si to přečet ještě jednou, co přesně to dělá když jí zapneš? Vypne se a bliká červený světlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Radím ti nevymýšlet nesmysly a poslat PS3 na opravu. Když se vypíná, tak s ním asi něco v pořádku není. Píšeš, že máš první verzi a vydržela 4 roky (nějaký renons ne? :) PS3 jsou na trhu 3 roky...).... Více asi stejně nemůžeš počítat, mi v té mojí před měsícem odešla BR mechanika... Jojo, holt první typy, jsou první typy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu