Jump to content
  • 0

Disk pro Xbox 360

Cimmi

Question

Zdravím,

chtěl jsem se jen zeptat, je možné přes USB k xboxu připojit externí disk?

Tipoval bych,že ne.

Další dotaz zní, zda někdo neví, kdy budou v ČR dostupné originál disky pro 360ku, už jej zháním asi měsíc a nikde za rozumný prachy nejsou :cry:.

A poslední dotaz, na disk lze nainstalovat hry a pak bez DVD v mechanice normálně hrát, že?

Mockrát díky...

9 answers to this question

Recommended Posts

• 0

1 . Přes USB jsem zkusil připojit externí disk na kterém mám fotky , filmy , a hudbu , ale nic z něho nejde přehrát .

2 . Čemu říkáš rozumné prachy ? 120 GB HDD k xboxu lze koupit okolo 1000 - 1100 Kč .

3 . Na HDD jdou nainstalovat hry aby jsi si šetřil mechaniku a snížil hlučnost xka ,protože při hraní mechanika stojí - ale hra musí být v mechanice .

• 0

1) Externí disk, musí být formátovaný pro Xbox 360 a lze tam mít jenom obrázky, hudbu a filmy. Hry na něj nelze ukládat.

2) Originál HDD normálně dostupné jsou, bohužel jsme v ČR a prodejci jsou praštěný a ceny jsou +2000 Kč což je katastrofa. Proto je lepší si ho koupit například na aukro.cz kde je zcela nový ale o polovinu levnější. Například 120GB HDD za 900 Kč.

3) Ano, ale disk musí být v mechanice pro ověření.

• 0

Díky všem za odpovědi. Takže je to de facto tak jak jsem si myslel. Jen s tím sehnáním disku je to blbý. Asi měsíc ho zháním. Dá se sehnat za 2500,-, ale to už je trochu moc. Některý obchody ho maj za 1700,-, ale tam zase není dostupný. Bavil jsem se s obchoďákama z různých eshopů a prý už jim do ČR nedorazily disky na Xko 3 měsíce. Aukro je dobrý nápad, ale nenašel jsem tam nic novýho a záruka 6m je málo :o). Ještě jednou díky