Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Poraďte jakou velikost a značku karty koupit


Luce

Recommended Posts

Zdravím,

mám krátce nové PSP 3004, fw 5.51.

Uvažuji o koupi pam.karty.

Jakou kartu by jste mi doporučili dle vašich zkušeností.

Koukal jsem na různé e-shopy a váhám mezi několika kartami, ceny se liší shop od shopu.

SanDisk Memory Stick Pro Duo Gaming 8GB (cca 600-800Kč jak kde).

SanDisk Memory Stick Pro Duo Ultra II 8GB (cca 1000Kč)

SONY MemoryStick PRO Duo Mark2 MSMT16G 16GB (cca 1700Kč).

SanDisk Memory Stick Pro Duo Ultra II 16GB (cca 2100Kč)

Radši bych koupil nějakou 16GB, ale ty jsou přece jenom dražší, takže asi pořídím jen 8GB.

Docela se mi zamlouvá SanDisk Memory Stick Pro Duo Gaming 8GB, pokoušel jsem se na netu najít rychlost této karty, ale nikde jsem to nenašel. Jediné co jsem našel je diskuze na fóru sandisku a sice:

"standard and gaming are the same. ultra II is 10 MBps about 2 times faster than gaming or standard cards."

Takže se nakonec asi přikloním k SanDisk Memory Stick Pro Duo Ultra II 8GB, vyjde cca na 1000Kč.

Myslíte, že je to dobrá volba ?

Nebo radši vzít nějakou 16GB a případně jakou s ohledem na rychlost a cenu ?

Předem díky za reakce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na aukru jsem našel 16GB kartu za 1179,-Kč. Je tam i obrázek s grafem rychlosti karty.

http://www.aukro.cz/item911667382_pametove_karty_pro_psp_16gb_ms_pro_duo_4_8_16.html

Můžete mi prosím poradit, jestli ty rychlosti jsou OK, jestli se vyplatí tu kartu koupit ?

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš klasický FAKE tak určitě tu na aukru a kup si rovnou 16 GB, za chvíli určitě budeš moc ISO hry hrát a dáš tam alespon více her najednou, každopadně bych upřednostnil SONY misto Sandisku pokud bys chtěl originál, ale dej si pozor abys nekoupil drahý FAKE. Originál SONY 16 GB na prodejně stojí kolem 2500 CZK, tu co jsi viděl na aukru bych koupil, prodává ji uživatel Omar dokonce i tady a nikdy nebyl žádný problém:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď, ale trochu jsi mě zmátl.

Píšeš, že pokud chci klasický FAKE, tak mám koupit tu na aukru a pak píšeš, že bys tu na aukru koupil, že s nima nebyl problém.

Podle obrázku s grafem rychlostí co je na aukru to nevypadá na FAKE kartu (http://www.aukro.cz/item924363653_pametove_karty_pro_psp_16gb_ms_pro_duo_4_8_16.html).

Pročítal jsem tady na fóru vlákno, kde Omar nabízí tyto karty a reakce byly kladné (http://console-forum.net/showthread.php?t=29191&page=14&highlight=omar). Je tam také graf rychlosti karty. A nyní již Omar odkazuje přímo na jeho web www.game-card.eu.

Tak teď teda opravdu nevím jestli koupit nebo nekoupit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však já jsem neřekl že s FAKE kartama je vždycky problém, záleží jaký FAKE si koupíš, konkrétně ty na aukru prodává uživatel OMAR a problém s nimi není, navstiv www.game-card.eu a tam si ji kup, na aukru nevis od koho kupujes, ja jsem koupil dve FAKE karty od uzivatele playworld09. Jedna mi normal funguje a druhou jsem chtel reklamovat protoze neni vubec funkcni a konkretne ten uzivatel byl vulgarni ignorant nekde z Kotehulek, takze svoje penizky uz asi nikdy neuvidim, OMAR je jistota:) a dokonce kdyz karta nefunguje zasle za ni zdarma nahradu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je v tom zmatek FAKE/NOFAKE, pokusil sem se to vysvětlit tady-> http://console-forum.net/showthread.php?t=12984&page=29

Fake karta je ta co nema magicgate a je nani napsano sony, sandisk atd. Neboli česky, je to padělek z číny. A kvality techto padelku jsou ruzne, podle toho kdo je dela (tovaren je mraky)

Za fake nemuzete povazovat kartu co se nevydava za original. Moje karty jsou nejkvalitnejsi neorigo co sezenete (doufám :) ). Proto na nich nemuzu mit MS Pro DUO atd. jsou to TradeMarks.

Na karty poskytuju 2 roky záruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Za fake nemuzete povazovat kartu co se nevydava za original. Moje karty jsou nekvalitnejsi neorigo co sezenete (doufám :) ). Proto na nich nemuzu mit MS Pro DUO atd. jsou to TradeMarks.

Na karty poskytuju 2 roky záruku.

.

OMARe, doufám, že jsi chtěl napsat:

"Moje karty jsou nejkvalitnejsi neorigo co sezenete."

:)

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale v uvozovkach to je "FAKE" pac autorska prava ma sony, ale tim ze tam je GAME MEMORY CARD to se sony nema nic spolecneho, ale bezny uzivatel to povazuje za levnou nahrazku, ja osobne rikam levne nahrazce FAKE:), tak ...:)))

No Fake to není. Jestli je to levná náhražka - na alze máš 8GB za cca 800kč, moje je za 600kč. Tak to taky nevím. Zadarmo to zas není.

Fake ma v AJ vyznam padělek. Což zde neplatí. Nazvi to radeji nejlevnejsi karty pro PSP na trhu :D

Aby to nebylo úplně OT, tak kdo chce doživotní záruku a světoznámou značku, tak si připlatí za SanDisk, jinak (www.game-card.eu) ;)

Ode mě vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

To určitě ne, to je SD, využiješ ji kupříkladu do fotoaparátu:)

--> tato karta: Memory Stick Pro Duo nejlépe od firmy SONY nebo Sandisk:), případně zde od uživatele OMAR, prodává levnější náhrážky, jsou funkční, sám jsem od něj dvě kupoval:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu