Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Poraďte jakou velikost a značku karty koupit


Luce

Recommended Posts

Narazil jsem na solidní kartu a když sem šel na ofiko web, tak sem se dočetl, že tuto kartu doporučuje KODAK a je vhodná i na natáčení HD videa, což by měl být předpoklad pro dostačujcí rychlost. Předem dík za komentáře. (PSP je na poště, tak teď řešim kartu - procestoval sem dost stran na tomto foru, tak už se těšim na flash, tedy pokud to pujde - PSP 3004 FW-nevim a snad menší než 5.o3)

http://www.adshop.cz/vypocetni-technika/pc-komponenty/flash-pametove-karty/memorystick/lexar-memory-stick-pro-duo-karta-16gb-premium-series.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) mozna vasi ale ne moji :D ne-- delam si srandu

sem to mylslel ze sou karty ktere maji tyto dve hodnoty dost vyrovnane a to si myslim ze sou ty kde je napsano ze sou na nataceni HD ze tam je to zamereny at to ma rychli zapis a cteni nechaj jen tak nak na stejno

a pak maj nektery karty jako moje micro SD ta ma zapis jen 5mb/s ale cteni 16mb/s ze tam se zas snazili at je spis vysi cteni :D kdyztak me za moji teorii nekamenujte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moje karta koupena v PlayCentru k flashi mne stala 650kč 8GB Sonny FAKE

a doted mi šlape jak má a to už sou to asi dva roky

jedine co mohu poradit je aby sis nekupoval original MS

a nebo 16GB protože jestli nejsi tester her (zaměstnaní) tak ti to je na nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci mam problem, zakoupil jsem si z alzy tu redukci na 2x microsd a k tomu jsem si rovnou vzal 8gb microsd Kingstona ale kdyz do redukce vlozim 8gb+2gb a dam to do ctecky tak porad vidim jen tech 8gb a kdyz dam 8gb+8gb tak stale vidim jen 8gb. Koupil jsem si kvuli tomu i novou ctecku ale nepomohlo to. PSP tu jeste nemam, je na ceste postou. Nejaka rada? Karty jsem uz formatoval.

Edit: prijde mi ze redukce nenacita obe pozice, pokud dam kartu do pozice 1 tak mi to ve ctecce pokazde nacte jen tu kartu co je vlozena v pozici jedna, ale kdyz dam napr 8gb kartu do pozice 2 a v prvni pozici nic neni tak se nacte i ta 8gb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo zkousel, pokazde mi nacte jen jednu kartu a ne obe najednou. Ale co jsem koukal na youtube na videa tak se asi musi obe karty nejdrive vlozit do te redukce a pote naformatovat v PSP a potom by je snad ctecka mela videt, jestli jsem to z toho videa dobre pochopil. PSP mi snad prijde zitra nebo v pondeli, tak jsem zvedavej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu