Jump to content
  • 0

pomalý internet na ps3


ventola

Question

Mám takový problém,když připojím internet k ps3 a zapnu třeba you tube,nebo nějaký jiný video,tak se mi obraz trhá (dlouho načítá),přitom rychlost netu je cca 20mbit/s v pc to běží normálně.

A celý ten ps3 se mi zdá nějaký zabržděný když je připojený k netu.......nevíte kde by mohl být problém?mám wifi a přes switch připojený k ps3.

Link to comment
Share on other sites

14 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

No moc normální to není, PS3 má ze všech konzolí nejrychlejší "stahování", když to tak řeknu, četl jsem o tom článek. Youtube, pokud máš 20Mb/s, tak by se vůbec sekat neměl. Zkus si ještě jednou vymazat to nastavení připojení v PS3 k netu. Pokud je to připojené kabelem, jak říkáš, tak by to mělo frčet plnou rychlostí.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Když dám měření rychlosti třeba adsl.cz nebo rychlost.cz vždy mi to ukáže rychlost mezi 15-20mbit/s,ale třeba včera jsem stahoval demo Uncharted 2,a stahovalo se to od 14-19hod,nebo třeba nějaký video z you tube taková ta spodní čára ukazuje že by to mělo být už načtený ale při přehrávání se to stále seká a skoro se na to nedá dívat,nevím jestli jsem to popsal dobře.dík

Link to comment
Share on other sites

  • 0

A ještě něco jsem vypozoroval,když vytáhnu kabel od netu tak ps3 funguje tak jak má,ale jakmile jen zasunu kabel do zdířky tak se celý ps3 evidentně zpomalí,(i nějaké hry se sekají a celý ps3 je nějaký divný)odpojím kabel a vše funguje tak jak má.....už si nevím rady..dík.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
od jake spolecnosti mas net ? router se pouziva tam kde mas jen jednu IP od poskytovatele netu (napr. UPC) .... Switch je sitovy prvek a aby ti pres nej jel net, musis mit vice IP adres od poskytovatele.

Nesouhlasim. Aby ti net jel přes switch rozhodně nemusíš mít víc IP. Sám to tak mám a na asi 3 PC mám pořád jednu adresu.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy