Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vodící gumička pod analog


Sniper

Recommended Posts

na analogy k PSP 1k se to shani blbe musis napsat nekomu kdo PSP prodava na nahradni dily jinak se samostatne koupit neda. Zato analogy k PSP 2k maji tuto vodici gumicku uz jako soucast analogu. ALE kdyz koupis analog k PSP2k nejde dat do PSP 1k :/ bohuzel. Stejny problem resim uz nakou dobu taky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to mozny ale uz se tady nekolikrat resil problem s tim ze analog blbne a v 99% pripadu za to muze prave gumicka a resilo se tam ze soucasti analogu k PSP 2k je prave i vodici gumicka ale soucasti 1k neni. Mozna ze se da z analogu 2k vykuchat ale jistej si tim nejsem :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsme to delal....

PSP fat> analog z druhe strany( ze ktere koukate na analog pri slozenem psp ) je zelena karta a na ni jsou medeny tisteny kontakty, na zakladni desce je umistena vodici gumicka, jakmile ji jendou vindas a nepodari s e i ji tam dat presne jak byla ses v cudu a analog bude ujizdet.... pri koupi analogu na fat GUMICKU NEDOSTANES!!! jelikoz gumicka je soucast z. desky

psp slim( 3004 taky) vodici gumicka uz je ulozena na analogu a kontakty jsou na z. desce, pri koupi analogu gumicku dostanes!!!! Gumicka je soucast analogu... takhle to proste je a jinak nebude:)

edit> analog fat

10548046_2011.jpg

slim>

R3k8.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo ale já mam jinou desku ale ne novou ale z psp na díly :D a nemužu z majitele vypáčit tu gumičku D: že neví jak to vypadá :D a já mu to nemužu ani vyfotit :D protože jí nemam :D

jaky mas psp? jestli fat ses jasnej.... nic a nikdo ti nepomuze, gumicku kdyz sezenes( pochybuju) stejne analog bude ujizdet, jestli mas slim tak ses za vodou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam fat xD jako já sem takovej amater elektrykář tak to nák ještě časem vykoumám :D ... zkusim najít nákou alternativu a pak vám dám vědět :D

jo a mam dotak :D kdysh zmačknu u analogu kryt tak se sepne mechanika jako kdysh tam je umd a kdysh to místo povolim tak to přestane už sem skusil ten dekl co drží displej zespod oblepit izolepou ale furt nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam fat xD jako já sem takovej amater elektrykář tak to nák ještě časem vykoumám :D ... zkusim najít nákou alternativu a pak vám dám vědět :D

jo a mam dotak :D kdysh zmačknu u analogu kryt tak se sepne mechanika jako kdysh tam je umd a kdysh to místo povolim tak to přestane už sem skusil ten dekl co drží displej zespod oblepit izolepou ale furt nic

ja jsme ve druhaku auotronik, pajime alarmy atd. a taky jsme to na svim faktu neudelal, proste to nejde:( muzes si senat opticky kabely a premosit to ale pochybuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a odkud si a kam chodiš ??? :D já chodim do liberce na automechanika tky v druháku :D :D a s tronikama se meníme na praxi :D a me to leze na nervy :coolgun:

jsem z kutny hory a chodim na dopravku do caslavy, a automechanici me osobne nevadej:D mi napojujem auta, oni vymenujou kotouce:D:D: ja jsem cistej oni ne:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D jako u nás tronici abych řek pravdu do posud nedelali nic :D já sem u nás automechaniku ve skupine delal tky elektriku .. jako svetla blinkry atd :D a bejvám taky čistej :D

co presne jsi delal? ono je fakt rozdil mezi zapojenim konektoru do spravnych pinu a neservat clipy a pajet na analogu:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno :D jako my máme na dílně ty český klasiky :D ( vetšinou :D ) jako je např. shkoda 100 a 1000MB :D xD ... tam je to taký jednoduchý :D ale jako zapojovat konektory :D já tky pjim atd :D ... jinak delam minituning :D a muj první vítvor byl hlavne o diodách :D tak nák skusim udelat nten analog :D ale ted me to už neštve :D mam v psp joysens :D a stačí zmáčknout nakofigurovanou kombinaci dvou čudliků a analog je pak vycentrovanej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak koukam ze ste zacali trosku OT takze zkusim se vratit. Rozhodne bych nesouhlasil s nazorem ze jakmile jednou gumicku vytahnes uz ti to ujizdi. Naopak kdyz se ta gumicka vytahne a gumicka + jeji okoli se dukladne vycisti lihem nebo necim takovym tak naopak analog uhybat prestane. A druha vec na YT sem videl borca s tim stejnym problemem ale spojil nakym zpusobem dratama analog primo se zakladni deskou. takze domaci kutilove zkuste pohledat a treba se to nekomu podari :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
mno ted sem se sem koukl a odpovídám jim beamovi hele já si skoušel přiletpvat drátky na základní desku a ty kontaktní destičky (ty 4 měděný ) mi upadli jen sem se toho dotknul pajkou takže nedoporučuji a na analogu to bude asi stejný !!!!

xD si do toho lezl transfor. pajkou ne?:D jinak fakt staci chvilka a ta med se zvedne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj ted sem nashel na ebay ale trochu dráž :D

jedna gumička za 8 liber což je asi tak cena celýho analogu :D

http://cgi.ebay.co.uk/Sony-PSP-Analog-Joystick-Contact-Strip-Rare-UK-PSeller-/370241668581

stejne se ti nepovede vycentrovat joypad, proste tu gumicku tam nedas presne...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

rozhodne nesouhlasím s tím že ta gunicka po vyndání pak nejde dát z5 tak aby to fungovalo správe ba naopak jde to dobře ale je to pořreba ocistitt lihem jak tu už nekdo řikal , taky jsem přemyslel co bych delal kdybych jí nemnel a urco by to zachranila micropajka s slaboproudyma vodicema (0,3 - 0,4 mm pruřez)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu