Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vodící gumička pod analog


Sniper

Recommended Posts

Nevím, ale Ja koupil FAT bez analogu a furt to táhlo nahoru a doleva. Tak jsem sel do servisu, objednal novej analog a spravili to. Takze nejak to asi půjde. Ale jak to provedli, to bohužel nevím :( Jestli jsi z Liberce, zkus zajit do Game overu, tam mi to dali dohromady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mam problem, ze anlog mi beha kde chce. Potrebujem zohnat gumicku, ta by to mala na 90% vyriesit.

Tu predavaju tie gumicky za 0,99$ http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380173498369&ssPageName=STRK:MEWAX:IT , ale ja bohuzial nemam paypal :(

Keby niekto kupoval nech mi napise...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

post-41684-1468715552408_thumb.jpgTakže Vážení PSP hráči,

odcházel mi na psp joystick,jako správný kutil jsem rozebral psp a při manipulaci s joystickem se mi podařilo kontaktní gumičku roztrhnout!!!:_(

Šel jsem tedy do prodejny koupil nový joyistick,ale tam gumička nebyla.Po pár přelouskání vašeho fora jsem se rozhodl pro řešení náhrady z kalkulačky.Doma ovšem všechny měli pod displeyem pásky.Tak jsem hledal dál a našel starou digitální hru,a hurá ji rozebrat.Zde byly gumičky dokonce dvě,tak jsem si kousek stříhnul ,aby mi zapadla do joysticku,opatrně odklopil displey a zasunul joysticka přiklopil displey.Chvilka napětí a funguje tooooo,předtím bez gumičky mi to běhalo nahorů,a ted vše jede jak má.Takže hurá na stříhání a montáž,opravdu s trochou šikovnosti na tom nic není.Hezký den:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ATTACH=CONFIG]9623[/ATTACH]Takže Vážení PSP hráči,

odcházel mi na psp joystick,jako správný kutil jsem rozebral psp a při manipulaci s joystickem se mi podařilo kontaktní gumičku roztrhnout!!!:_(

Šel jsem tedy do prodejny koupil nový joyistick,ale tam gumička nebyla.Po pár přelouskání vašeho fora jsem se rozhodl pro řešení náhrady z kalkulačky.Doma ovšem všechny měli pod displeyem pásky.Tak jsem hledal dál a našel starou digitální hru,a hurá ji rozebrat.Zde byly gumičky dokonce dvě,tak jsem si kousek stříhnul ,aby mi zapadla do joysticku,opatrně odklopil displey a zasunul joysticka přiklopil displey.Chvilka napětí a funguje tooooo,předtím bez gumičky mi to běhalo nahorů,a ted vše jede jak má.Takže hurá na stříhání a montáž,opravdu s trochou šikovnosti na tom nic není.Hezký den:D

v prve rade velky cg :) nicmene upozornuju ze opava s nejvetsi pravdepodobnosti nebude trvala. tzn jednou za cas zase zacne zlobit staci rozebrat ocistit lihem a zase jede jak ma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[ATTACH=CONFIG]9623[/ATTACH]Takže Vážení PSP hráči,

odcházel mi na psp joystick,jako správný kutil jsem rozebral psp a při manipulaci s joystickem se mi podařilo kontaktní gumičku roztrhnout!!!:_(

Šel jsem tedy do prodejny koupil nový joyistick,ale tam gumička nebyla.Po pár přelouskání vašeho fora jsem se rozhodl pro řešení náhrady z kalkulačky.Doma ovšem všechny měli pod displeyem pásky.Tak jsem hledal dál a našel starou digitální hru,a hurá ji rozebrat.Zde byly gumičky dokonce dvě,tak jsem si kousek stříhnul ,aby mi zapadla do joysticku,opatrně odklopil displey a zasunul joysticka přiklopil displey.Chvilka napětí a funguje tooooo,předtím bez gumičky mi to běhalo nahorů,a ted vše jede jak má.Takže hurá na stříhání a montáž,opravdu s trochou šikovnosti na tom nic není.Hezký den:D

joy na psp slim se prodava jedine s gumickou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na eBayi se da za par korun sehnat i kompletni analog pro fat, nevim, co tu resite...

(Zrovna tak i pro slim atd..)

Ze jsou ceske shopy omezene je vec druha.

Hacko: pis prosimte jako clovek a ne jako kokot, diky. To "Shkoda" atd. je tak na pesti.

a ja nevim co resis ty....tady se resi gumicka pod analog a ne gumicka. A pokud si koupi novej analog k FATku tak je ti na prd porotze ta gumicka tam neni. teprve u slimek se zacaly gumicky davat jako soucast analogu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja nevim co resis ty....tady se resi gumicka pod analog a ne gumicka. A pokud si koupi novej analog k FATku tak je ti na prd porotze ta gumicka tam neni. teprve u slimek se zacaly gumicky davat jako soucast analogu....

"tady se resi gumicka pod analog a ne gumicka."

eh?

Vazne se neda kontaktni guma sehnat na ebayi? Hmmm tak to asi spatne ctu popisky:

Original PSP 1000 Analog Joystick Stick Contact Rubber

Takze priste, nez budes chtit rejpat a snazit se mne shodit, tak si over fakta ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

"tady se resi gumicka pod analog a ne gumicka."

eh?

Vazne se neda kontaktni guma sehnat na ebayi? Hmmm tak to asi spatne ctu popisky:

Original PSP 1000 Analog Joystick Stick Contact Rubber

Takze priste, nez budes chtit rejpat a snazit se mne shodit, tak si over fakta ;)

rejpat sem se rozhodne nesnazil ale tj asi jedno proste na PSP fat kdyz si koupis analog je to k nucemu gumicka neni soucasti na psp slim je gumicka soucasti analogu cili to problem vyresi....za prepsani se omlouvam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu