Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Koupi grafiky do 2000,-


Smack

Otázka

Ahoj už dlouho přemýšlím o koupě grafické karty bo mam jenom integrovanou s čipem Geforce 8200 a uvažoval sem o koupy ATI HD 4670 ( testy s porovnáním s ostatnímy kartami http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/16191-megatest-13-grafik-do-ctyr-tisic-testy?start=4 ) na občasné hraní

na 1920x1080 na normalni detaily napr. mass effect, mozna i dvojku

zatím je to jen úvaha a chtěl bych slyšet názor i jiných lidí :) jinak mam xbox 360 takže by to bylo opravdu na občasné hraní her s obsáhlým textem a dějem jako jsou hry od Bioware kvuli češtině

sestava: AMD Athlon X2 Dual Core 5600+ 2.90 Ghz , 2Gb ram , počítám i s koupí min 450 W zdroje bo mam jen 350 W:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Já kdybych byl ve tvé kůži, za ty 2 tisíce bych nekupoval slabou 4670, ale sehnal třeba na aukru 9800GT, které je výkonější a seženeš ji hravě pod 2 tisíce i se zárukou.

Ale to je můj názor. BO za 2000 Kč nekoupíš dobrou novou grafiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nebudu ti do toho mluvit. Zjistit si to umíš asi stejně sám...

Ale ,když si jeden známý kupoval grafickou kartu od ATi kolem 2000 tisíc ,tak jsem ho za pár měsíců vyděl jí prodávat (možná to nebylo grafickou kartou,ale něco mumlal o tom ,že se mu to nelíbí)..

Doporučoval bych ti Nvidia 9600/9800 GT (nejméně však z 1GB) s pasivním chlazením..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu