Jump to content

Smazat!


Electropunker

Recommended Posts

Příliš často se zde o konkurenci nezmiňuji, ale čas od času je fajn udělat si přehled i o těch ostatních. A právě v pondělí 15.2. mají důležitý den uživatelé Windows Mobile, kdy by měl být v Barceloně představen nový operační systém pro smartphony od Microsoftu – Windows Mobile 7.

Není asi nutné připomínat, že největší kritici Apple produktů pocházejí právě z táboru fandů Windows Mobile. Nejčastější argumenty proti iPhone? Chybějící podpora Flashe a žádný multitasking (ačkoli my víme, že iPhone zčásti „multitáskinguje“).

A právě okolo nového Windows Mobile 7 začala spekulovat světová média. Z několika zdrojů se k nim donáší, že Windows Mobile 7 by neměl podporovat Flash a dokonce by měl chybět i multitasking! Jako náhrada za chybějící multitasking by se mohli objevit nám známé push notifikace. Ba co víc, na Windows Mobile 7 by měly jít instalovat aplikace jen z Marketplace, tedy pouze aplikace, které budou posvěcené samotným Microsoftem.

Po představení Windows Mobile 7 možná bude těžké najít 10 rozdílů mezi iPhone OS a Windows Mobile 7. Stále jsou to jen spekulace, vše může být nakonec úplně jinak, ale to se dozvíme až v pondělí. Že by se Microsoft rozhodl zcela okopírovat byznys model Applu a nepřišel s vlastním řešením? Nebylo by to poprvé..

Zdroj: jablickar.cz

TED OKNARI MLUVTE :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy