Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp spadlo do vody


duduu

Otázka

zdravím,mám dotaz PSP mi spadlo ,když bylo zaplé do horké polévky:ziped:..okamžitě vyplo a nejde už nastartovat...i po vysušení...ve specializované prodejně mi bylo povězeno,že ho můžu vyhodit,že už to nejde opravit,že skratovalo:cry:...je to pravda??At přístoj nevyhodím a pak se nedozvím,že to šlo opavit...děkuji za odpoved:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
S tím už nic neuděláš, maximálně mně to můžeš prodat na ND (pokud je to FAT).. nebo bych to zkusil vyreklamovat, pokud je v zaruce - pořádně bych to otřel a vyleštil a zkusil uhrat na to, že vevnitř zkondenzovala voda a vyzkratovalo se samo :D

nene v záruce není.....je to FAT.....takže díky za rady...škoda....:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nene v záruce není.....je to FAT.....takže díky za rady...škoda....:ziped:

Tak se pak ozvi, možná bych ho vzal na ND.

Jinak, né vždycky je ve specializovaném obchodě dobře poraděno. :) U staré N73-ky mi také řekli, že to nepude opravit, dal sem ji do šupliku a za měsíc vytáhl a najednou běžela (běží až do teď - rok)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak se pak ozvi, možná bych ho vzal na ND.

Jinak, né vždycky je ve specializovaném obchodě dobře poraděno. :) U staré N73-ky mi také řekli, že to nepude opravit, dal sem ji do šupliku a za měsíc vytáhl a najednou běžela (běží až do teď - rok)

a za kolik se prodává PSP na náhradní díly?:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

MĚ sice psp nespadlo do vody ale mel jsem psp fat a najednou my zacal sam jezdit analog tak jsem si koupil novy ale furt to blblo tak jem se na to vysral a koupil jsem si nove za 5000 a to stare mam do tet v Šupliku a seru na to. Sice to nema nic spolecneho s vodou ale myslim tim at si koupis nove treba na aukru co by pro psp prece nekdo neudelal :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
MĚ sice psp nespadlo do vody ale mel jsem psp fat a najednou my zacal sam jezdit analog tak jsem si koupil novy ale furt to blblo tak jem se na to vysral a koupil jsem si nove za 5000 a to stare mam do tet v Šupliku a seru na to. Sice to nema nic spolecneho s vodou ale myslim tim at si koupis nove treba na aukru co by pro psp prece nekdo neudelal :psp:

lol kvůli analogu kupovat nový PSP :D fakt demence

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu