Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problem s ovladaci na notebooku


brizap

Recommended Posts

Zdravím..mam tento notebook MSI GX600PX,stahl jsem si FARCRY 2 a kdyz ta hra nabiha tak mi to pise, ze mam zastarale ovladace..ale hra bezi..tak sem si rekl, ze bych si je mohl zaktualizovat, treba by mi mohli hry behat lepe :), ale kdyz jsem stahl ovladac primo z nvidia tak mi to napsalo, ze nvidia nenaslo zadne ovladace, ktere jsou kompatibilni s mim hardwarem a nejde to nainstalovat..nevite nekdo jake si mam stahnout? jinak momentalne mam nejake 159.16(nebo tak nejak) dekuju za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mého by Ti měl fungovat tento z nVidia verze 195.62 notebook verze. případně tento z MSI, ale neřekl bych, že bude zrovna aktuální...

jj uz sem to nejak rozchidil, ale kdyz jsem pustil hru tak se to seklo a musel sem vypnou notebook... tak sem tam radsi hodil ty stary a asi ti necham bejt :) ale diky vsem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu