Jump to content
  • 0

grafika 1gb

skresa

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
zdravim chci koupit nejakou grafiku dejme tomu za tech 6k klidne i levnej xDD asi tak na hry nic jinyho nedelam mam zatim g force 9800gt 512 uz to chce neco nev xD asi budu muset koupit aj novou zakladovku + ete chci ramky tak 1600 mhz nejaky 4 gb nevim jaky xDD ja nevim at se tak do 9 vlezu

sry za OT: ... z toho casem vyrostes :)

• 0
zdravim chci koupit nejakou grafiku dejme tomu za tech 6k klidne i levnej xDD asi tak na hry nic jinyho nedelam mam zatim g force 9800gt 512 uz to chce neco nev xD asi budu muset koupit aj novou zakladovku + ete chci ramky tak 1600 mhz nejaky 4 gb nevim jaky xDD ja nevim at se tak do 9 vlezu

kamaráde radši si kup za 6000 KC xbox než novou grafiku ;)

nebo bez radeji ven s kamosema jinak http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L1K007K0BT0BV00000F

• 0
kamaráde radši si kup za 6000 KC xbox než novou grafiku ;)

nebo bez radeji ven s kamosema jinak http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L1K007K0BT0BV00000F

OT:zajímavé...mě je 17 a já dělal do ted to co říkáte :D od nedávna sem se dal do světa gamingu :) ...

• 0
OT:zajímavé...mě je 17 a já dělal do ted to co říkáte :D od nedávna sem se dal do světa gamingu :) ...

Jo jo člověk do toho spadne hned :D ,ale jako neříkám,že si rád sem tam nezahraju,ale už to není co dřív. ;) Kdysi sem furt seděl doma a fáral hry,ale hodiny mi lítaly přímo před očima a upřímně je to stráta času jak sviňa . :D