Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

grafika 1gb


skresa

Otázka

zdravim chci koupit nejakou grafiku dejme tomu za tech 6k klidne i levnej xDD asi tak na hry nic jinyho nedelam mam zatim g force 9800gt 512 uz to chce neco nev xD asi budu muset koupit aj novou zakladovku + ete chci ramky tak 1600 mhz nejaky 4 gb nevim jaky xDD ja nevim at se tak do 9 vlezu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
zdravim chci koupit nejakou grafiku dejme tomu za tech 6k klidne i levnej xDD asi tak na hry nic jinyho nedelam mam zatim g force 9800gt 512 uz to chce neco nev xD asi budu muset koupit aj novou zakladovku + ete chci ramky tak 1600 mhz nejaky 4 gb nevim jaky xDD ja nevim at se tak do 9 vlezu

sry za OT: ... z toho casem vyrostes :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zdravim chci koupit nejakou grafiku dejme tomu za tech 6k klidne i levnej xDD asi tak na hry nic jinyho nedelam mam zatim g force 9800gt 512 uz to chce neco nev xD asi budu muset koupit aj novou zakladovku + ete chci ramky tak 1600 mhz nejaky 4 gb nevim jaky xDD ja nevim at se tak do 9 vlezu

kamaráde radši si kup za 6000 KC xbox než novou grafiku ;)

nebo bez radeji ven s kamosema jinak http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L1K007K0BT0BV00000F

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sry za OT: ... z toho casem vyrostes :)

přesně tak naprosto souhlasím asi do 14 sem valil jen hry,ale časy se zmněnily přestalo mně to bavit a radši sem se šel pořádně bavit :D a to my je 15 :D

Edit:sory za doble post neuvědomil jsem si to prosim o slouceni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kamaráde radši si kup za 6000 KC xbox než novou grafiku ;)

nebo bez radeji ven s kamosema jinak http://www.alfacomp.cz/php/index.php?eid=15L1K007K0BT0BV00000F

OT:zajímavé...mě je 17 a já dělal do ted to co říkáte :D od nedávna sem se dal do světa gamingu :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
OT:zajímavé...mě je 17 a já dělal do ted to co říkáte :D od nedávna sem se dal do světa gamingu :) ...

Jo jo člověk do toho spadne hned :D ,ale jako neříkám,že si rád sem tam nezahraju,ale už to není co dřív. ;) Kdysi sem furt seděl doma a fáral hry,ale hodiny mi lítaly přímo před očima a upřímně je to stráta času jak sviňa . :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu