Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

blbnou mi textury a stínování na ps3 pomozte pls


lolipop23

Otázka

mám doma měsíc a něco ps3 slim 250 gb a hry jedou graficky vporadku ale u vsech mi blbnou hodne stiny jsou nerovne napr gta4 original na full HD 1080p hrozne textury rozmazane a stiny znekvalitnujou hru :cry: take u uncharted 2 na detailech odrazu od pusky obliceje atd blbnou stiny a texturry jsou proste na obrysech predmetu postav mezi hranami budov a jinych vecech nevyrovnane hranate bych popsal.....dival jsem se na fora a nikde moc o tomhle neni zmínka PORAADTE pls co mam delat?? byl jsem u kamose a mu to celkem ttaky delalo ale ja cekal ze to bude kvalitnii kdyz se to ma vyrovnat vysoke grafice na kompu mimo antializing a stiny jako nastaveni kdyz tady neni........ na youtube to lidem nedela co mi tak nwm jestli reklamovat , mozna odesla grafikka u ps3 nebo to je hrou proste nwm co delat.....ps3 se mi neprehriva :cry: diky predem za odpovedi.....:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hdmi kabelu sem zkousel vic a nepomohlo jinak obrazovku mam full hd takze tady vada nebude mozna je pojebana grafika........jinak nejdou mi tu nahrat fotky tak srry pokusim se to tu dostat a jinak s tema texturama co ste mi poslal nekdo odkaz na obrazek vpravo dole tak ja to mam mnohem vic zubatee :-( nwm proc a stiny taky jebou zkousel sem snad vsechno......diky za nejake odpovedi:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže pokud to HDMI kabelem není a zkoušel jsi jich více i nějaké dražší originály od Sony a televizi máš FullHD a jinak neblbne, tak to bude asi konzolí a chybou v grafice. Jestli to teda dělá u všech her. Jinak jsi všechny problémy vyloučil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

však pošlete mi nekdo vaš e-mail a ja vam poslu fotky ze hry uncharted2 co mi to dela.....jinak kabel original sony sem nezkousel ale mam jeden za 300kc a ten by mel byt vpoho ne?? jinak uvitam vsechyn rady diky predem.....kupovane to je z brna a moc se mi to tam nechce posilat k reklamaci :) :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
však pošlete mi nekdo vaš e-mail a ja vam poslu fotky ze hry uncharted2 co mi to dela.....jinak kabel original sony sem nezkousel ale mam jeden za 300kc a ten by mel byt vpoho ne?? jinak uvitam vsechyn rady diky predem.....kupovane to je z brna a moc se mi to tam nechce posilat k reklamaci :) :ziped:

Za 300 ?? tak to je dost málo... Bude to tim... Skus nějaký opravdu dražší kolem 1000kč a značkové...

U každého HDMI kabelu se určuje stíňení..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak mi pošli ty screeny na mail... jakub.95@seznam.cz já se podívám.

EDIT: Za 300 Kč je to hodně málo zkus nějaký dražší...

tak fotky sem ti poslal ale delal jsem je hodne zblizka tak se nediv grafice je to rozmazane a je to sice demovka ale to by mi u plne gta4 nemohlo vtom pripade delat xD :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kabelem to být může a nemusí.A co se týká ceny kabelu , tak cena opravdu nemusí být odvozená od kvality, některé kabely za 1000.- jsou horší jak za 400.-

Jde spíš o to, že někde to mají předražené a někde ne...

Tak že kupovat značkové a známé, žádné NO NAME.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu